Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

VII Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” – wyniki

16 grudnia po raz siódmy w naszej szkole odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…”. W tegorocznym konkursie wzięło udział 29 uczestników (5 duetów, 19 solistów). Uczniowie zaśpiewali między innymi kolędy : „Wśród nocnej ciszy”, „Dzisiaj w Betlejem:, „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem”…Wyniki zostały ogłoszone kilka dni później (22 grudnia) podczas Szkolnej Wigilii. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: pan dyrektor Przemysław Łagosz, pani Ewa Warmowska, pani Lucyna Czaja.
Wyniki konkursu:
Soliści
I miejsce: Julia Krauza kl. 1
II miejsce: Hubert Klamrowski kl. 2
II miejsce: Kacper Labudda kl. 7
III miejsce: Nikola Adamczyk-Damaszke kl. 2
III miejsce: Liliana Labuda kl. 2
wyróżnienie; Nadia Kitowska przedszkole
wyróżnienie: Eliza Kańska kl. 1
Duety
1 miejsce: Julia Krauza kl. 1, Krystian Krauza kl. 7
II miejsce Zosia Lehmann kl. 2, Aleksandra Tryba kl. 3
Na każdego uczestnika czekała nagroda (piękny kubek) a dla zwycięzców drewniana statuetka. Gratulacje dla wszystkich uczestników.