Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Jerzy Młyński

Jerzy MłyńskiW Szopie od 1.09.1961 r. Absolwent SN w Gdańsku na kierunku matematyka z fizyką oraz UG na kierunku fizyka (1980 r.). Przeniesiony do szkoły w Szopie ze szkoły w Kamienicy Królewskiej. Uczył: fizyki, chemii, matematyki, wychowania fizycznego, języka rosyjskiego, prac ręcznych, geografii, biologii, historii, rysunku i śpiewu. Prowadził kółko fotograficzne. Od 1.09.1970 r., po 10 latach pracy, na własną prośbę został przeniesiony do SP w Puzdrowie na równorzędne stanowisko. W 1975 r. zostaje powołany na stanowisko zastępcy Gminnego Dyrektora Szkół w Sierakowicach ds. wychowawczych. W 1984 r. ponownie zostaje dyrektorem SP w Puzdrowie. Na emeryturę przechodzi w 1988 r. Obecnie z żoną Dorotą mieszka w Żukowie.