Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Osiągnięcia

 


Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – Turniej BRD

Szkoła Podstawowa

ROK SZKOLNY

UCZESTNICY

MIEJSCE

ETAP

2006/2007
29.03.2007

Sebastian Pawelczyk, Krystian Teclaf, Paweł Labuda

I

GMINNY SIERAKOWICE

2006/2007
18.04.2007

Sebastian Pawelczyk, Krystian Teclaf, Paweł Labuda

III

POWIATOWY KARTUZY

2007/2008
4.04.2008

Krystian Teclaf, Szymon Kroll, Paweł Labuda
NAJLEPSZY ZAWODNIK – K.Teclaf

I

GMINNY SIERAKOWICE

2007/2008
17.04.2008

Krystian Teclaf, Szymon Kroll, Paweł Labuda

II

POWIATOWY KARTUZY

2008/2009
3.04.2009

Szymon Kroll, Paweł Labuda, Daniel Pawelczyk

II

GMINNY SIERAKOWICE

2009/2010
30.03.2010

Patryk Kroll, Daniel Pawelczyk, Damian Peta

I

GMINNY SIERAKOWICE

2009/2010
22.04.2010

Patryk Kroll, Daniel Pawelczyk, Damian Peta

II

POWIATOWY KARTUZY

2010/2011
31.03.2011

Grzegorz Bulczak, Patryk Kroll, Damian Peta
NAJLEPSZY ZAWODNIK – P.KROLL

I

GMINNY SIERAKOWICE

2010/2011
28.04.2011

Grzegorz Bulczak, Patryk Kroll, Damian Peta

II

POWIATOWY KARTUZY

2011/2012

30.03.2012

Grzegorz Bulczak, Przemysław Ksionsek, Robert Peta

I

GMINNY SIERAKOWICE

2011/2012

19.03.2012

Grzegorz Bulczak, Przemysław Ksionsek, Robert Peta

NAJLEPSZY ZAWODNIK – G. BULCZAK

II

POWIATOWY KARTUZY

2012/2013

11.04.2013

Grzegorz Bulczak, Robert Peta, Joachim Lorbiecki

I

GMINNY SIERAKOWICE

2012/2013

19.04.3013

Grzegorz Bulczak, Robert Peta, Joachim Lorbiecki

NAJLEPSZY ZAWODNIK – G. BULCZAK

I

POWIATOWY KARTUZY

2012/2013

11.05.2013

Grzegorz Bulczak, Robert Peta, Joachim Lorbiecki

VIII

WOJEWÓDZKI GDAŃSK

2013/2014

29.04.2014

Olga Głodowska, Monika Klamrowska, Robert Peta,

 Joachim Lorbiecki

I

GMINNY SIERAKOWICE

2013/2014

7.05.2014

Olga Głodowska, Monika Klamrowska, Robert Peta,

 Joachim Lorbiecki

NAJLEPSZY ZAWODNIK – R. PETA

I

POWIATOWY KARTUZY

2013/2014

17.05.2014

Olga Głodowska, Monika Klamrowska, Robert Peta,

 Michał Lorbiecki

III

WOJEWÓDZKI GDAŃSK

2014/2015

28.04.2015

Olga Głodowska, Anna Komkowska, Przemysław

Bobkowski, Michał Lorbiecki

II

GMINNY SIERAKOWICE

 

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – Turniej BRD

Gimnazjum

ROK SZKOLNY

UCZESTNICY

MIEJSCE

ETAP

20012/2013
30.03.2013

Mateusz Damps, Patryk Kroll, Damian Peta

II

GMINNY SIERAKOWICE

2013/2014
29.04.2014

Mateusz Damps, Grzegorz Bulczak, Damian Peta

NAJLEPSZY ZAWODNIK – G. BULCZAK

I

GMINNY SIERAKOWICE

2013/2014

7.05.2014

Mateusz Damps, Grzegorz Bulczak, Damian Peta

I

POWIATOWY KARTUZY

2013/2014

17.05.2014

Mateusz Damps, Grzegorz Bulczak, Damian Peta

II

WOJEWÓDZKI GDAŃSK

2014/2015

28.04.2015

Michał Koszałka, Robert Peta, Grzegorz Bulczak

NAJLEPSZY ZAWODNIK – G. BULCZAK

I

GMINNY SIERAKOWICE

2014/2015

6.05.2015

Michał Koszałka, Robert Peta, Grzegorz Bulczak

NAJLEPSZY ZAWODNIK – G. BULCZAK

I

POWIATOWY KARTUZY

2014/2015

16.05.2015

Michał Koszałka, Robert Peta, Grzegorz Bulczak

II

WOJEWÓDZKI GDAŃSK

 

Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych  

Gminy Sierakowice

 

 

ROK SZKOLNY

UCZESTNICY

MIEJSCE

KONKURENCJA

2007/2008

 

Kinga Teclaf

III

SKOK WZWYŻ

2007/2008

Kinga Teclaf

V

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

2007/2008

Dziewczęta klas IV-VI

IV

DWA OGNIE

2007/2008

Chłopcy klas IV-VI

I

PIŁKA NOŻNA

2008/2009

Dziewczęta klas IV-VI

II

SZTAFETA 4 X 100 METRÓW

2008/2009

Daniel Pawelczyk

II

PCHNIĘCIE KULĄ

2008/2009

Marcelina Złoch, Michalina Bobkowska,

 Daria Klinkosz, Paulina Malek

II

SZTAFETA 4 X 400 METRÓW

2008/ 2009

Chłopcy klas IV-VI

III

DWA OGNIE

2008/2009

 

Uczniowie klas IV-VI

IV

KLASYFIKACJA GENERALNA

2009/2010

Uczniowie klas III-VI

II

KLASYFIKACJA GENERALNA

2009/2010

Daniel Pawelczyk

I

PCHNIĘCIE KULĄ

2009/2010

Daniel Pawelczyk

I

SKOK W DAL

2009/2010

Daria Klinkosz

I

BIEG NA 100 METRÓW

2009/2010

Michalina Bobkowska

III

BIEG NA 400 METRÓW

2009/2010

Michalina Bobkowska

I

BIEG NA 800 METRÓW

2009/2010

Daniel Pawelczyk

II

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

2009/2010

Daniel Pawelczyk

II

BIEG NA 100 METRÓW

2009/2010

Dziewczęta klas IV-VI

III

DWA OGNIE

2009/2010

Daria Klinkosz, Michalina Bobkowska,

Martyna Klinkosz, Dominika Bulczak

III

SZTAFETA 4 X 400 METRÓW

2009/2010

Daria Klinkosz, Dominika Bulczak,

Michalina Bobkowska, Patrycja Labuda

III

SZTAFETA 4 X 100 METRÓW

2009/2010

Daniel Pawelczyk

III

BIEG NA 400 METRÓW

2009/2010

Michalina Bobkowska

III

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

2010/2011

Damian Peta

III

PCHNIĘCIE KULĄ

2010/2011

Chłopcy klas IV-VI

III

SZTAFETA 4 X 400 METRÓW

2010/2011

Dziewczęta klas IV-VI

III

SZTAFETA 4 X 400 METRÓW

2011/2012

Jarek Piepiórka

III

BIEG NA 400 METRÓW

2011/2012

Jarosław Piepiórka

III

SKOK W DAL

2011/2012

Jarosław Piepiórka

II

BIEG NA 100 METRÓW

2012/2013

Mateusz Damps

I

SKOK WZWYŻ

2012/2013

Paulina Walkusz

III

SKOK W DAL

2012/2013

Łukasz Kobierzyński

III

BIEG NA 3000 METRÓW

2012/2013

Martyna Klinkosz, Aneta Bulczak,

Kornelia Kroll, Weronika Klinkosz

III

SZTAFETA 4 X 400 METRÓW

2012/2013

Jarosław Piepiórka

I

PCHNIECIE KULĄ

2012/2013

Andrzej Labuda

III

BIEG NA 1500 METRÓW

2012/2013

Jarosław Piepiórka

II

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

2012/2013

Jarosław Piepiórka

I

BIEG NA 400 METRÓW

2012/2013

Jarosław Piepiórka

I

SKOK W DAL

2012/2013

Jarosław Piepiórka

I

BIEG NA 100 METRÓW

2012/2013

Jarosław Piepiórka

I

PCHNIĘCIE KULĄ

2012/2013

Jarosław Piepiórka

I

BIEG NA 1500 METRÓW

2012/2013

Kornelia Kroll

I

SKOK W DAL

2012/2013

Aneta Bulczak

III

BIEG NA 100 METRÓW

2012/2013

Grzegorz Bulczak, Sebastian Kobierzyński,

Jarosław Piepiórka, Andrzej Labuda

III

SZTAFETA 4 X 400 METRÓW

2012/2013

Grzegorz Bulczak, Sebastian Kobierzyński,

Jarosław Piepiórka, Przemysław Ksionsek

III

SZTAFETA 4 X 100 METRÓW

2012/2013

Martyna Klinkosz, Aneta Bulczak,

Kornelia Kroll, Agata Walkusz

III

SZTAFETA 4 X 100 METRÓW

2013/2014

Kornelia Kroll

I

SKOK WZWYŻ

2013/2014

Olga Landowska, Aurelia Złoch, Weronika Klinkosz, Kornelia Kroll, Agata Walkusz, Aleksandra Głodowska, Julia Ciężka

I

DWA OGNIE

2013/2014

Adam Labuda, Szymon Klinkosz, Arek Sadowski, Robert Peta, Krzysztof Koszałka, Bartłomiej Damps

II

DWA OGNIE

2013/2014

Olga Landowska

III

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

2013/2014

Kornelia Kroll

III

BIEG NA 400 METRÓW

2013/2014

Kornelia Kroll, Monika Klamrowska, Olga Landowska, Aurelia Złoch

III

SZTAFETA 4X400 METRÓW

2013/2014

Jarosław Piepiórka

I

BIEG NA 400 METRÓW

2013/2014

Paulina Walkusz, Monika Teclaf, Aneta Bulczak, Martyna Klinkosz

II

SZTAFETA 4 X 100 METRÓW

2013/2014

Jarosław Piepiórka, Mateusz Damps, Łukasz Kobierzyński, Damian Peta

II

SZTAFETA 4 X 400 METRÓW

2013/2014

Jarosław Piepiórka

III

BIEG NA 100 METRÓW

2013/2014

Paulina Walkusz

III

SKOK W DAL

2013/2014

 Michał Ćwikałowski, Mateusz Damps, Jarosław Piepiórka, Damian Peta

III

SZTAFETA 4X100 METRÓW

2013/2014

 Paulina Walkusz, Aneta Bulczak, Martyna Klinkosz, Monika Teclaf

III

SZTAFETA 4 X400 METRÓW

2013/2014

Uczniowie klas IV-VI

IV

KLASYFIKACJA GENERALNA

2013/2014

Uczniowie Gimnazjum

IV

KLASYFIKACJA GENERALNA

2014/2015

Kornelia Kroll

I

SKOK WZWYŻ

2014/2015

Kornelia Kroll

II

BIEG NA 400 METRÓW

2014/2015

Kornelia Kroll, Ania Komkowska, Ola Głodowska, Agata Walkusz, Amelia Teclaf, Łucja Klamrowska

III

DWA OGNIE

2014/2015

Andrzej Labuda

I

BIEG NA 1500 METRÓW

2014/2015

Jarosław Piepiórka

III

BIEG NA 1500 METRÓW

2014/2015

Jarosław Piepiórka

I

BIEG NA 100 METRÓW

2014/2015

Jarek Piepiórka, Andrzej Labuda, Grzegorz Bulczak, Nikodem Strongowski

III

SZTAFETA 4X100 METRÓW

2014/2015

Jarek Piepiórka

I

BIEG NA 400 METRÓW

2014/2015

Andrzej Labuda, Kornel Kąkol, Michał Koszałka, Jarek Piepiórka, Grzegorz Bulczak, Robert Peta, Krzysztof Armatowski, Przemek Ksionsek, Nikodem Strongowski, Przemek Klawikowski, Bogdan Wasielk

II

PILKA NOŻNA

2014/2015

Aneta Bulczak, Martna Klinkosz, Ola Kunikowska, Krysia Klamrowska

III

SZTAFETA 4 X400 METRÓW

2014/2015

Jarek Piepiórka, Andrzej Labuda, Grzegorz Bulczak, Nikodem Strongowski

I

SZTAFETA 4X400 METRÓW

Konkursy matematyczne

ROK SZKOLNY

UCZESTNICY

ETAP/MIEJSCE/NAZWA

POZYCJA

2007/2008
3.06.2008

Monika Teclaf

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY KOLONIA

II

Maciej Teclaf

III

2010/2011
8.060.2010

Maciej Teclaf

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY ŁAPALICE

I

2010/2011
8.060.2010

Maciej Teclaf,
Zuzanna Teclaf,
Przemysław Ksionsek

Powiatowy Konkurs Matematyczny
pod patronatem Burmistrza Kartuz / Łapalice

III
szkoła

2010/2011
październik – marzec 2011

Maciej Teclaf

Liga Matematyczna PAP / Słupsk

Finalista

2011/2012

30.05.2012

Kamil Malek

VI Gminny Konkurs Matematyczny, Kolonia

III

2012/2013

21.05.2013

Uczniowie Szkoły Podstawowej

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny, Prokowo

IV

2012/2013

5.06.2013

Michał Lorbiecki

VIII Gminny Turniej Matematyczny dla klas III, Kolonia

II

2013/2014

14.03.2014

Maciej Teclaf

Wojewódzki Konkurs Matematyczny, Gdynia

Finalista

2013/2014

15.04.2014

Maciej Teclaf

XIII Finał Ligi Matematycznej

Finalista

2013/2014

15.04.2014

Monika Teclaf

XIII Finał Ligi Matematycznej

Finalistka

2014/2015

22.05.2015

Michał Lorbiecki

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny, Łapalice

Wyróżnienie

2014/2015

10.06.2015

Błażej Leman

X Turniej Matematyczny dla klas III

Wyróżnienie

2014/2015

10.06.2015

Dominik Klamrowski

X Turniej Matematyczny dla klas III

Wyróżnienie

Przegląd Zespołów Kolędniczych

ROK SZKOLNY UCZESTNICY ETAP/MIEJSCE UWAGI
2007/2008 16.12.2007 uczniowie klas 4-6
NAJLEPSZY KOLĘDNIK – KRYSTIAN TECLAF
XVIII Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych Lisie Jamy I miejsce
2008/2009
21.12.2008
uczniowie klas 4-6 XIX Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych Tuchlino udział*
2009/2010
20.12.2009
uczniowie klas 4-6 XX Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych Gowidlino I miejsce
2009/2010
15.09.2010
uczniowie klas 4-6 WOJEWÓDZKI XX Jubileuszowy Przegląd Zespołów Kolędniczych Województwa Pomorskiego Sierakowice I miejsce Złoty Diabełek
2010/2011
16.01.2010
uczniowie klas 4-6 XXI Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych Kamienica Królewska udział*
2011/2012
16.01.2010
uczniowie klas 4-6 i gimnazjum XXII Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych Mojusz udział*

* Podczas Przeglądów nie zawsze przyznawane są konkretne miejsca i nagrody, ale upominki i dyplomy za uczestnictwo.

 

 

Konkursy regionalne – kaszubskie

ROK SZKOLNY UCZESTNICY NAZWA/DZIEDZINA/MIEJSCE POZYCJA
2008/2009
14.11.2008
Zuzanna Teclaf Konkurs wiedzy o Aleksandrze Majkowskim
plastyka / Klukowa Huta
II
2009/2011
7.11.2009
Paulina Szczodrowska Gminny Konkurs Ortograficzny z Języka Kaszubskiego Sierakowice I
2009/2010
1.12.2009
Damian Peta Konkurs Plastyczny „Moje Kaszuby”
ceramika / Kartuzy
II
2009/2010
6.02.2010
Monika Teclaf Konkurs Wiedzy o Kaszubach – Regionie / Sierakowice II
2010/2011
22.10.2010
Paulina Szczodrowska Gminny Konkurs Twórczości Literackiej w Języku Kaszubskim Sierakowice I
2010/2011
10.10.2010
Przemysław Ksionsek IV Festiwal Humoru Kaszubskiego -Szport mùszi bёc/humor / Kartuzy I
kat. I-III
2010/2011
10.10.2010
Paulina Bulczak,
Maciej Teclaf
Moja Droga Kaszubska/prezentacja multimedialna
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie / Banino – Kartuzy
I
2010/2011
2.12.2010
Zuzanna Teclaf Konkurs Plastyczny „Moje Kaszuby” / Kartuzy I
2010/2011
13.04.2011
Anna Białk Gminny Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „RODNO MOWA” Sierakowice I
2010/2011
20.04.2011
Anna Białk Powiatowy Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „RODNO MOWA” Kartuzy III
2010/2011
27.05.2011
Anna Białk II Wojewódzki Konkurs Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej
poezja / Szopa
II
2010/2011
10.06.2011
Zuzanna Teclaf Powiatowy Konkurs „Haft Kaszubski Linia 2011” III
2011/2012
21.10.2011
Monika Teclaf,
Maciej Teclaf
Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Floriana Ceynowy III

 

Konkursy językowe

ROK SZKOLNY UCZESTNICY NAZWA/DZIEDZINA/MIEJSCE POZYCJA
2008/2009 Paulina Szczodrowska
Monika Teclaf
Ogólnopolski Sprawdzian Wiedzy z Języka Niemieckiego
ALBUS 2009
dyplom laureata
2009/2010
17.03.2010
uczniowie kl.5
Maciej Teclaf, Monika Teclaf,
Paulina Bulczak, Paulina Szczodrowska,
Krzysztof Teclaf, Patryk Kroll
VI Powiatowy Przegląd Niemieckojęzycznych Scenek Teatralnych Klukowa Huta
NAJLEPSZY AKTOR – Krzysztof Teclaf
I
2010/2011
31.03.2011
Paulina Szczodrowska V Kartuski Turniej Wiedzy o Języku Angielskim 2011
Staniszewo
III
2010/2011
1.03.2011
Paulina Szczodrowska Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” dyplom i nagroda
2010/2011
8.05.2011
Aleksandra Głodowska, Kornelia Kroll,
Szymon Klinkosz, Weronika Klinkosz
XI Konkurs Ogólnopolski„Śpiewaj i Rysuj z Zabadellą” wycieczka do Berlina

 

Inne konkursy i zawody

ROK SZKOLNY UCZESTNICY NAZWA/DZIEDZINA/MIEJSCE POZYCJA
2007/2008
3.04.2008
Paulina Szczodrowska Mistrz Ortograficznej Korridy Gminny / Sierakowice I
2009/2010 7-9.06.2010 uczniowie szkoły podstawowej XI Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Gminy Sierakowice
II
2010/2011
17.10.2010
Jarosław Piepiórka XI Biegi Uliczne „Wokół Ołtarza Papieskiego” Sierakowice II
2010/2011
15.09.2010
Grzesio Bulczak, Arek Komkowski, Jarek Piepiórka, Przemek Ksionsek, Andrzej Labuda, Tomek Szczodrowski, Damian Peta, Krzysiu Teclaf,
Patryk Kroll, Damian Piepiórka
Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska Kamienica Królewska III
2011/2012
15.09.2011
Grzesio Bulczak, Arek Komkowski,
Jarek Piepiórka, Przemek Ksionsek,
Andrzej Labuda, Tomek Szczodrowski,
Sebastian Kobierzyński, Kuba Teclaf, Robert Peta
Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska Kamienica Królewska II

 

Ludowe Talenty

ROK SZKOLNY UCZESTNICY NAZWA/DZIEDZINA/MIEJSCE POZYCJA
2007/2008 7.05.2008 Robert Peta, Aurelia Złoch, Kamila Skierka, Olga Landowska, Martyna Klinkosz, Grzegorz Bulczak, Przemysław Ksionsek, Roksana Złoch, Alicja Peta, Zuzanna Teclaf, Monika Teclaf, Damian Peta, Paweł Skierka, Krzysztof Teclaf XXVII Konkurs Ludowe Talenty GDYNIA nagrody i wyróżnienia
2008/2009 1.06.2019 Malarstwo na szkle
Aneta Bulczak, Monika TeclafCeramika
Paulina Szczodrowska, Aleksandra GłodowskaPlastyka obrzędowa
Andrzej Labuda, Paulina Szczodrowska
XXXVIII Konkurs Ludowe Talenty BRUSY nagrody i wyróżnienia
2009/2010 29.05.2010 Zuzia Teclaf, Monika Teclaf, Kuba Teclaf, Amelka Teclaf, Natalia Malek, Michał Lorbiecki, Joachim Lorbiecki, Aneta Bulczak, Patrycja Bulczak, Dominik Ropela, Jowita Złoch, Weronika Klinkosz XXIX Konkurs Ludowe Talenty LIPUSZ nagrody i wyróżnienia
2010/2011 11.06.2011 Ania Komkowska, Amelka Teclaf, Laura Złoch, Ola Głodowska, Hubert Białk, Julia Ciężka, Weronika Klinkosz, Olga Landowska, Joachim Lorbiecki, Jowita Złoch, Paulina Szczodrowska XXX Konkurs Ludowe Talenty GDAŃSK nagrody i wyróżnienia

 

Kaszёbskô Bina

ROK SZKOLNY UCZESTNICY NAZWA/DZIEDZINA/MIEJSCE POZYCJA
2007/2008
30.03.2008
uczniowie kl.4-6 „Marzebiónczi” IX Powiatowy Przegląd Teatrów Szkolnych „Kaszёbskô Bina” Sierakowice udział
2008/2009
29.03.2009
uczniowie kl.4-6 „Marzebiónczi” X Powiatowy Przegląd Teatrów Szkolnych „Kaszёbskô Bina” Sierakowice udział
2009/2010
9.04.2010
uczniowie kl.4-5 „Marzebiónczi” XI Powiatowy Przegląd Teatrów Szkolnych „Kaszёbskô Bina” Sierakowice udział
2010/2011
8.04.2011
uczniowie kl. 6 „Marzebiónczi” XII Powiatowy Przegląd Teatrów Szkolnych „Kaszёbskô Bina” Mojusz udział
2011/2012
16.09.2011
Damian Peta, Damian Piepiórka, Michał Ćwikałowski, Michał Klamrowski, Łukasz Kobierzyński, Robert Gronda, Sebastian Klawikowski, Mateusz Damps, Patryk Kroll, Paweł Klamrowski, Dariusz Socha, Krzysztof Teclaf Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska Kamienica Królewska IIIII

 

Najlepsze osiągnięcia indywidualne

ROK SZKOLNY IMIĘ I NAZWISKO NAZWA/DZIEDZINA/MIEJSCE POZYCJA
2007/2008
16.12.2007
KRYSTIAN TECLAF XVIII Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych Lisie Jamy NAJLEPSZY KOLĘDNIK
2009/2010
7.11.2009
PAULINA SZCZODROWSKA Gminny Konkurs Ortograficzny z Języka Kaszubskiego Sierakowice I
2009/2010 17.03.2010 KRZYSZTOF TECLAF VI Powiatowy Przegląd Niemieckojęzycznych Scenek Teatralnych Klukowa Huta NAJLEPSZY AKTOR
2009/2010 7-9.06.2010 DANIEL PAWELCZYK XI Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Gminy Sierakowice pchnięcie kulą 15,50m NAJLEPSZYZAWODNIK
2010/2011
22.10.2010
PAULINA SZCZODROWSKA Gminny Konkurs Twórczości Literackiej w Języku Kaszubskim Sierakowice I
2010/2011 31.03.2011 PAULINA SZCZODROWSKA V Kartuski Turniej Wiedzy o Języku Angielskim 2011Staniszewo III
2010/2011
31.03.2011
PATRYK KROLL KONKURS BRD – Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym Sierakowice NAJLEPSZY ZAWODNIK