Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Roczniki

Poniżej przedstawiamy Państwu zdjęcia roczników wraz z imionami i nazwiskami osób znajdujących się na nich. Brakuje nam do kompletu zdjęć następujących rocznikowych: 1954, 1962, 1964, 1966, 1977, 1988, 1996.

Jeżeli jesteście Państwo w posiadaniu brakujących zdjęć prosimy bądź o wypożyczenie zdjęcia (po zeskanowaniu oddamy), bądź o przesłanie nam zdjęcia na maila – lagosz@wp.pl zeskanowanego w rozdzielczości co najmniej 600 dpi.

Jeżeli zauważyliście Państwo błąd w opisie zdjęcia, bądź rozpoznajecie którąś z osób jeszcze nie zidentyfikowanych to prosimy o kontakt na lagosz@wp.pl lub telefoniczny – Przemysław Łagosz tel. 504 076 867.

Pragnę podziękować Pani Ewie Meinie za zaangażowanie i czas poświęcony opisaniu i zebraniu zdjęć do tego albumu. Dziękuję również innym mieszkańcom zaangażowanym w tworzenie historii naszej szkoły.

Rocznik 2004

  1. Złoch Wiktor
  2. Kobiela Dorota
  3. Głodowski Wiktor
  4. Wierciński Fabian
  5. Złoch Laura
  6. Białk Anna
  7. Komkowska Anna
  8. Bulczak Amelia

 

Rocznik 2003

  1. Kobierzyński Patryk
  2. Klinkosz Marcin
  3. Kluwe Emilia
  4. Lorbiecki Michał
  5. Bulczak Tomasz
  6. Bazychowska Daria
  7. Malek Natalia
  8. Teclaf Amelia

 

Rocznik 2002

  1. Neubauer Jakub
  2. Reuter Weronika
  3. Malek Kamil
  4. Kroll Kornelia
  5. Głodowska Aleksandra
  6. Walkusz Agata

 

Rocznik 2001

 

  1. Landowska Olga
  2. Ropela Dominik
  3. Skierka Kamila
  4. Klinkosz Weronika
  5. Labuda Adam
  6. Klinkosz Szymon
  7. Ciężka Julia
  8. Sadowski Arkadiusz
  9. Złoch Aurelia
  10. Kobiela Dorota
  11. Białk Hubert
  12. Peta Robert
  13. Lorbiecki Joachim

 

Rocznik 2000

  1. Kobierzyński Sebastian
  2. Ksionsek Przemysław
  3. Labuda Andrzej
  4. Szczodrowski Tomasz
  5. Piepiórka Jarosław
  6. Bulczak Grzegorz
  7. Komkowski Arkadiusz
  8. Teclaf Jakub
  9. Bulczak Aneta
  10. Lejk Sabina
  11. Klinkosz Martyna
  12. Złoch Jowita

 

Rocznik 1999

  1. Sabina Lejk
  2. Teclaf  Zuzanna
  3. Złoch Roksana
  4. Peta Alicja

 

Rocznik 1998

  1. Krystian Teclaf
  2. Piepiórka Damian
  3. Peta Damian
  4. Teclaf Maciej
  5. Skierka Paweł
  6. Kroll Patryk
  7. Szczodrowska Paulina
  8. Sadowska Angelika
  9. Bulczak Paulina
  10. Bulczak Patrycja
  11. Teclaf  Monika

 

Rocznik 1997

  1. Ziegert Adrian
  2. Piepiórka Mateusz
  3. Pawelczyk Daniel
  4. Labuda Patryk
  5. Labuda Mateusz
  6. Dase Weronika
  7. Klinkosz Daria
  8. Czaja Paulina
  9. Bobkowska Michalina
  10. Labuda Patrycja
  11. Bulczak Dominika
  12. Grzenkowicz Adriana

 

Rocznik 1995

  1. Szynszecki Rafał
  2. Teclaf  Krystian
  3. Bulczak Martynian
  4. Skierka Adam
  5. Teclaf Kinga
  6. Bulczak Sebastian
  7. Bulczak Szymon
  8. Klinkosz Justyna
  9. Gojtowska Katarzyna
  10. Jasnoch Katarzyna
  11. Pawłowska Ewelina
  12. Pawelczyk Karolina
  13. Klinkosz Karolina
  14. Daleka Dominika

 

Rocznik 1994

  1. Głodowska Roksana
  2. Piepiórka Aneta
  3. Majkowska Paulina
  4. Pawelczyk Sebastian
  5. Jóskowski Kamil
  6. Bulczak Damian
  7. Rafalska Mirona
  8. Bulczak Paulina
  9. Klinkosz Natalia
  10. Wrońska Katarzyna
  11. Jóskowska Kamila
  12. Bobkowska Dominika
  13. Pranczke Krzysztof

 

Rocznik 1993

  1. Neubauer Paulina
  2. Głodowski Dawid
  3. Malek Grzegorz
  4. Bulczak Robert

 

Rocznik 1992

  1. Bulczak  Marcin
  2. Teclaf  Piotr
  3. Daleki  Dawid
  4. Cierocki Tomasz
  5. Teclaf  Dawid
  6. Tandek  Karolina
  7. Zomkowska Dominika
  8. Bulczak Magdalena

 

Rocznik 1991

  1. Szynszecka  Wioletta
  2. Głodowska  Marlena
  3. Złoch Ilona
  4. Bobkowski Kamil
  5. Gojtowski Grzegorz
  6. Bulczak Karol
  7. Jóskowski Łucjan
  8. Malek Jarosław
  9. Pioch Patryk
  10. Serkowska Renata
  11. Tandek Jakub
  12. Teclaf Paulina
  13. Cierocki Marcin

 

Rocznik 1990

  1. Gojtowski  Damian
  2. Klinkosz Radosław
  3. Kąkol Ewelina
  4. Bulczak Kamila
  5. Labuda Izabela
  6. Miotk Mirella
  7. Kupc
  8. Głodowska Sylwia
  9. Bulczak  Paweł
  10. Klikosz Paweł
  11. Labuda Bartosz

 

Rocznik 1989

  1. Serkowski Mariusz
  2. Warmowska Ewa
  3. Plichta Magdalena
  4. Miotk Mirela
  5. Czaja Piotr
  6. Studziński Paweł
  7. Gojtowski Damian
  8. Malek Anna

 

Rocznik 1987

  1. Grzenkowicz Karolina
  2. Serkowska Ewa
  3. Kożyczkowska Magdalena
  4. Witos Stefania
  5. Rafalska Joanna
  6. Bulczak Magdalena
  7. Majkowska Katarzyna
  8. Teclaf Joanna
  9. Bulczak Jan
  10. Złoch  Jarosław
  11. Płotka Dawid
  12. Miotk Michał
  13. Plichta Mateusz

 

Rocznik 1986

  1. Joskowska Justyna
  2. Labuda Michał
  3. Bulczak  Damian
  4. Majkowska Halina
  5. Czaja Emilia
  6. Jóskowska  Katarzyna
  7. Choszcz Małgorzata

 

Rocznik 1985

  1. Labuda Artur
  2. .
  3. Złoch Teresa
  4. Warmowska Ewa
  5. Rafalska Jagoda
  6. Czaja Kamil
  7. Grzenkowicz Robert

 

Rocznik 1984

  1. Czaja Marcin
  2. Daleka Aneta
  3. Teclaf Damian
  4. Bulczak Karol
  5. Warmowska Barbara
  6. Grzenkowicz Anna
  7. Patelczyk Zbigniew

 

Rocznik 1983-1984

  1. Kąkol Rafał
  2. Czaja Marcin
  3. Choszcz Ryszard
  4. Rafalska Mirona
  5. Złoch Tomasz
  6. Czaja Krzysztof
  7. Teclaf Damian
  8. Bulczak Karol
  9. Warmowski Michał
  10. Bulczak Dorota
  11. Zomkowska Monika
  12. Daleka Aneta
  13. Warmowska Barbara
  14. Czaja Michalina
  15. Olszewska Magdalena
  16. Patelczyk Zbigniew

 

Rocznik 1982

  1. Jóskowski Leszek
  2. Olszewski Michał
  3. Majkowski Marcin
  4. Neubauer Witold
  5. Witos Józef
  6. Joskowska Dorota
  7. Teclaf  Tomasz

 

Rocznik 1981-1982

  1. Złoch  Karol
  2. Szynszecki Tomasz
  3. Teclaf Tomasz
  4. Witos Stefania
  5. Bulczak Jarosław
  6. Patelczyk Mirosław
  7. Majkowski Grzegorz
  8. Majkowski Marcin
  9. Joskowska Dorota
  10. Czaja Katarzyna
  11. Złoch Bożena
  12. Nastała Anna
  13. Neubauer Witold
  14. Jóskowski Leszek

 

Rocznik 1981

  1. Szynszecki Tomasz
  2. Bulczak  Jarosław
  3. Czaja Katarzyna
  4. Majkowski Grzegorz
  5. Złoch Bożena
  6. Patelczyk Mirosław
  7. Warmowska Ewa
  8. Rafalska Mirona
  9. Majkowska Halina
  10. Grzenkowicz Anna
  11. Witos Stefania
  12. Witos Józef
  13. Jóskowski Łucjan

 

Rocznik 1980

  1. Witos  Józef
  2. Płotka Sebastian
  3. Tesmer Karol
  4. Czaja Rafał
  5. ks. Wojciech
  6. Złoch Marek
  7. Joskowski Waldemar
  8. Regliński Andrzej
  9. Czaja Marlena
  10. Sildatk Beata
  11. Czaja Wioletta
  12. Choszcz Julianna
  13. Neubauer Justyna
  14. Zomkowska Justyna
  15. Płotka Sabina
  16. Klinkosz Marzena

 

Rocznik 1979

  1. Andryskowska Teresa
  2. Szynszecki Sławomir
  3. Patelczyk Wiesław
  4. Czaja Renata I
  5. Czaja Renata II
  6. Czaja Rafał
  7. Jóskowski Witold

 

Rocznik 1978

  1. Rzepka Piotr
  2. Piepiórka Sławomir
  3. Patelczyk Agnieszka
  4. Bulczak Alina
  5. Pranczke Justyna
  6. Łucjan Jóskowski
  7. Jóskowska Anetta
  8. Czaja  Marzena
  9. Labuda Hanna

 

Rocznik 1977-1978

  1. Piepiórka Sławomir
  2. Bulczak Alina
  3. Czaja Marzena
  4. Labuda Hanna
  5. Neubauer Krzysztof
  6. Rzepka Piotr
  7. Złoch Piotr
  8. Czaja Witold
  9. Czaja Zbigniew
  10. Patelczyk  Sabina
  11. Choszcz Lucyna
  12. Pranczke Justyna
  13. Płotka Sabina
  14. Witos Stefania
  15. Jóskowska Anetta
  16. Kożyczkowska Sylwia
  17. Patelczyk Agnieszka
  18. Szynszecka Beata

 

Rocznik 1976

  1. Szynszecki Grzegorz
  2. Kożyczkowski  Jerzy
  3. Ropella Bożena
  4. Urbański Piotr
  5. Złoch Jacek
  6. Holk Sabina
  7. Formela Jan
  8. Zomkowska Adelina
  9. Ropela Renata
  10. Reglińska Ewa
  11. Jóskowski Łucjan
  12. Pranczke Bożena
  13. Meina Ewa
  14. Pawelczyk Grażyna

 

Rocznik 1975

  1. Szynszecki Grzegorz
  2. Bulczak Marian
  3. Leman Dariusz
  4. Choszcz Bogumiła
  5. Pranczke Wioletta
  6. Jóskowska  Mirosława
  7. Bulczak Agnieszka
  8. Klinkosz Lucyna
  9. Czaja Maria
  10. Złoch Alina
  11. Witos Stefania
  12. Trepczyk Barbara
  13. Wrońska Ewa
  14. Formela Roman
  15. Bulczak Marcin
  16. Neubauer Ryszard
  17. Malek Zbigniew

 

Rocznik 1974

  1. Neubauer Krzysztof
  2. Urbański Macin
  3. Ropella Radosław
  4. Czaja Waldemar
  5. Klasa Janina
  6. Pawelczyk Jacek
  7. Labuda Mieczysław
  8. Złoch Rafał
  9. Jóskowski Adam
  10. Holk Maria
  11. Piepiórka Anna
  12. Choszcz Emilia
  13. Ropela Grażyna
  14. Urbańska Beata
  15. Kożyczkowska Renata

 

Rocznik 1973

  1. Kupc Leszek
  2. Choszcz Paweł
  3. Pranczke Wojciech
  4. Labuda Roman
  5. Kożyczkowski Tadeusz
  6. Tesmer Wojciech
  7. Naubauer Dariusz
  8. Piepiórka Wiesław
  9. Formela Anna
  10. Neubauer Renata
  11. Klinkosz Dorota
  12. Urbańska Beata
  13. Czaja Beata
  14. Dunst Teresa

 

Rocznik 1972

  1. Teclaf Daniel
  2. Majkowska Halina
  3. Gnyba Roman
  4. Malek Ryszard
  5. Witos Ireneusz
  6. Kupc Ryszard
  7. Klinkosz Renata
  8. Ropela Witold

 

Rocznik 1971

  1. Formela Stanisław
  2. Klinkosz Ryszard
  3. Bulczak Jacek
  4. Jóskowski Łucjan
  5. Złoch Waldemar
  6. Czaja Sławomir
  7. Witos Jarosław
  8. Bulczak Bernadetta
  9. Leman Dorota
  10. Szynszecka Mirosława
  11. Reglińska Mirosława
  12. Bulczak Elżbieta
  13. Malek Małgorzata
  14. Tesmer Dorota

 

Rocznik 1970

  1. Bulczak Dariusz
  2. Miłosz Brunon
  3. Czaja Mariusz
  4. Regliński Janusz
  5. Klinkosz Ewa
  6. Złoch Mirosława
  7. Labuda Barbara
  8. Złoch Ewa
  9. Neubauer Kazimiera
  10. Holk Teresa

 

Rocznik 1969

 

  1. Teclaf  Zenon
  2. Labuda Wojciech
  3. Szynszecki Jerzy
  4. Dyszer Grażyna
  5. Złoch Sławomir
  6. Formela Kazimierz
  7. Malek  Mirosław
  8. Gnyba Renata
  9. Czaja Renata
  10. Reglińska Wiesława
  11. Czaja Lucyna

 

Rocznik 1968

  1. Złoch Wiesław I
  2. Bulczak Jarosław
  3. Malek Wiesława
  4. Neubauer Mariola
  5. Klinkosz Zofia
  6. Czaja Iwona
  7. Miłosz Roman
  8. Meina Leszek
  9. Teclaf  Andrzej
  10. Kuchta  Wioletta
  11. Rafalska  Mirona
  12. Warmowska Irena
  13. Grzenkowicz Anna
  14. Jóskowski Łucjan
  15. Witos Józef
  16. Witos Stefania
  17. Dunst Teresa
  18. Majkowska Halina

 

Rocznik 1967

  1. Serkowska Elżbieta
  2. Grzenkowicz Anna
  3. Bulczak Zofia
  4. Piepiórka Antoni
  5. Bulczak  Leon
  6. Bulczak  Wojciech
  7. Neubauer  Jadwiga
  8. Reglińska Mariola
  9. Szynszecka Lucyna
  10. Labuda Janusz

 

Rocznik 1965

  1. Skierka Bożena
  2. Ropela Teresa
  3. Miłosz Jan
  4. Formela Teresa
  5. Malek Marek
  6. Ropela Jadwiga
  7. Regliński Ryszard
  8. Klinkosz Bożena
  9. Bulczak Lucyna
  10. Reglińska Bożena
  11. Grzenkowicz  Józef

 

Rocznik 1963

  1. .
  2. Serkowski Marek
  3. .
  4. .
  5. .
  6. Neubauer Jacek
  7. .
  8. Skierka Brunon

 

Rocznik 1961

  1. .
  2. .
  3. Holk Mieczysław
  4. Grzenkowicz Elżbieta
  5. Neubauer Mariola
  6. Grzenkowski Kazimierz
  7. Labuda Andrzej
  8. Klinkosz  Jadwiga
  9. Teclaf  Elżbieta
  10. Labuda Regina
  11. Piepiórka Teresa

Rocznik 1960_1

  1. Szynszecka Halina
  2. Butowska Danuta
  3. Płotka Danuta
  4. Formela Ewa
  5. Płotka
  6. Płotka Dorota
  7. Labuda Janina
  8. Krzywdzińska Łucja
  9. Czaja Bogdan
  10. .
  11. .
  12. Bulczak Barbara
  13. Teclaf  Teresa
  14. Neubauer Barbara
  15. Płotka
  16. Labuda Elżbieta
  17. Labuda Marek
  18. .

 

Rocznik 1960

  1. Bulczak Henryk
  2. Grzenkowicz Mirosław
  3. .
  4. Mielewczyk Eugeniusz
  5. Czapp Stefania
  6. Bulczak Barbara
  7. Labuda Janina
  8. Butowska Danuta
  9. Płotka Dorota
  10. Grzenkowska Gabriela
  11. Krzywdzińska Łucja
  12. Bulczak Teresa
  13. Teclaf  Teresa
  14. Formela Ewa
  15. Labuda Elżbieta

 

Rocznik 1959

  1. Bulczak  Jerzy
  2. Bulczak Henryk
  3. Klinkosz Jerzy
  4. Jóskowska Krystyna
  5. Bulczak Stanisław
  6. Czaja Bogdan
  7. Holk-Łebiński Stanisław
  8. Labuda Maria I
  9. Grzenkowska Irena
  10. LabudaAgnieszka
  11. Neubauer Zofia
  12. Grzenkowicz Krystyna
  13. Grzenkowicz  Mirosław
  14. Bulczak Bogusława
  15. Labuda Maria II
  16. Ryszard      Bulczak

 

Rocznik 1958

  1. Skierka Brunon
  2. Szynszecki Aleksander
  3. Niklas Roman
  4. Ropela Edmund
  5. Czaja Jan
  6. Klinkosz Stanisław
  7. Szynszecka Danuta
  8. Teclaf  Bernadetta
  9. Butowska Maria
  10. Czaja Danuta
  11. Grzenkowicz Maria

 

Rocznik 1957

  1. Teclaf  Jan
  2. Bulczak Stanisław
  3. Złoch Brunon
  4. Grzenkowicz  Zenon
  5. GrzenkowiczAndrzej
  6. Ropela Edmund
  7. Dzięcielski Stanisław
  8. Złoch Stanisław
  9. Młyńska Dorota
  10. Labuda Helena
  11. Labuda Halina
  12. Klinkosz Maria
  13. Majkowska Halina

 

Rocznik 1956

  1. Czaja Zygmunt I
  2. Malek Zenon
  3. Jóskowska Krystyna
  4. Czaja Zygmunt II
  5. Płotka Marian
  6. Kitowski Brunon
  7. Złoch Czesław
  8. Labuda Jerzy
  9. Labuda Edmund
  10. Mirosław Bulczak
  11. Szynszecka Jadwiga
  12. Labuda Małgorzata
  13. Cybula Janina
  14. Niklas Irena
  15. Szynszecka Maria

 

Rocznik 1955

  1. Naubauer Stanisław
  2. Neubauer Zygmunt
  3. Ropela Jerzy
  4. Złoch Jerzy
  5. Neubauer  Jerzy
  6. Czaja Stanisław
  7. Bulczak  Marian
  8. Formela Tadeusz
  9. Szynszecki Andrzej
  10. Labuda  Eugeniusz
  11. Bulczak Danuta
  12. Labuda Jadwiga
  13. Skierka Bożena
  14. Labuda Regina
  15. Płotka Wanda

 

Rocznik 1953-1954

  1. Płotka Gabriela
  2. Ropela Eugenia
  3. .
  4. Czaja Irena
  5. Ropela Gertruda
  6. Labuda Mieczysław
  7. Klinkosz Tadeusz
  8. Ropela Edwin
  9. .
  10. Lejk Adam
  11. Kostuch Stanisława
  12. Niklas Urszula
  13. Jóskowski Jerzy
  14. .
  15. .

 

Rocznik 1953

  1. Czaja  Jan
  2. Klinkosz Kazimierz
  3. Worzała Zbigniew
  4. Grzenkowicz Stanisław
  5. Majkowski Marian
  6. Skierka Jerzy
  7. Jóskowski  Jerzy
  8. Mielewczyk  Jan
  9. Labuda Czesław
  10. Klinkosz Janina
  11. Niklas Halina
  12. Labuda Jolanta
  13. Labuda Irena
  14. Neubauer Barbara
  15. Bulczak Wanda

 

Rocznik 1952

  1. Formela Zbigniew
  2. Czaja Maria
  3. Płotka Stanisław
  4. Lejk Anna
  5. Czaja Czesław
  6. Neubauer Urszula
  7. Niklas Zbigniew
  8. Grzenkowicz Kazimierz
  9. Cierocka Halina
  10. Jóskowski Jerzy
  11. Jóskowska Krystyna
  12. Młyński Jerzy
  13. Maszke Agnieszka
  14. Skierka Brunon
  15. Klinkosz Teresa

 

Rocznik 1951

  1. Czaja Zbigniew
  2. Labuda Leon
  3. Labuda Zygmunt
  4. Jóskowski Jerzy
  5. Młyński  Jerzy
  6. Maszke Agnieszka
  7. Niklas Jerzy
  8. Czaja Stanisław
  9. Baranowski  Jerzy
  10. Złoch Stanisław
  11. Dzięcielski Gerard
  12. Skierka Brunon
  13. Neubauer Władysława
  14. Ropela Elżbieta
  15. Piotrowski Kazimierz
  16. Cierocka Małgorzata
  17. Złoch Bogumiła
  18. Niklas Teresa
  19. Cybula Urszula
  20. Zdrojewska Regina

 

Rocznik 1950

  1. Klinkosz Henryk
  2. Cybula Brunon
  3. Skierka Janina
  4. Pawelczyk Kazimierz
  5. Młyńska Dorota
  6. .
  7. Studzińska Halina
  8. Złoch Edmund
  9. Skierka Brunon
  10. Jóskowski  Jerzy
  11. Grzenkowska Helena
  12. Płotka Danuta
  13. Neubauer Regina
  14. .
  15. Labuda Urszula
  16. Płotka Halina
  17. Młyński Jerzy

 

Rocznik 1946-1947

  1. Klinkosz Czesław
  2. .
  3. .
  4. .
  5. .
  6. Ropella Mieczysław
  7. Złoch Edmund
  8. .
  9. Czaja Antoni
  10. .
  11. .
  12. Malek Władysława
  13. Neubauer Jadwiga
  14. Pawelczyk Irena
  15. Gruchała Janina

 

Rocznik 1944-1945

  1. Stencel Leon
  2. Neubauer Brunon
  3. Bulczak Alfons
  4. Piepiórka Adam
  5. .
  6. Złoch Brunon
  7. Neubauer Stefan
  8. Czaja Wanda
  9. Plonin Hannelore
  10. Kujawska Regina
  11. .
  12. Malek Brunon
  13. Grzenkowicz Krystyna
  14. Malek Anna
  15. Wenta Urszula
  16. Lejk Gertruda
  17. Teclaw Elżbieta
  18. Lejk Stanisława
  19. Grzenkowska  Anna
  20. Elward Bernadetta

 

Rocznik 1943-1947

  1. .
  2. Piepiórka Adam
  3. .
  4. .
  5. .
  6. .
  7. .
  8. Ropella Jadwiga
  9. Teclaw Elżbieta
  10. .
  11. Czaja Wanda
  12. .
  13. .
  14. Piepiórka Jan
  15. .
  16. Neubauer Halina
  17. .
  18. .
  19. .
  20. .
  21. .
  22. .
  23. Czaja
  24. .
  25. .
  26. .
  27. .
  28. .
  29. .
  30. .
  31. .
  32. .
  33. .
  34. Ropella Mieczysław
  35. .
  36. .
  37. .
  38. .
  39. .
  40. .

 

Rocznik 1942-1943

  1. .
  2. Skielnik Rajmund
  3. .
  4. Złoch Roman
  5. Złoch Kazimierz
  6. Wenta
  7. Bulczak Alfons
  8. Grzenkowicz Alfons
  9. Bulczak Władysław
  10. Reglińska Irena
  11. Gołąbek Irena
  12. Miłosz Gerard
  13. .
  14. Kwidzińska Urszula
  15. Złoch Gertruda
  16. Teclaw Elżbieta
  17. Neubauer Helena
  18. Ropella Jadwiga
  19. Czaja Regina

 

Rocznik 1940-1941

  1. Złoch Zygmunt
  2. Czaja Stanisław
  3. Skielnik Edmund
  4. Meina Gerard
  5. Nittczyński Otton
  6. Regliński Edmund
  7. Formela Gerard
  8. Malek Alfons
  9. Neubauer Władysław
  10. Bulczak Gerard
  11. Holk Franciszek
  12. Klinkosz Agnieszka
  13. Formela Urszula
  14. Złoch Maria
  15. Piepiórka Urszula
  16. Bulczak Agata
  17. Złoch Gertruda
  18. Bulczak Klemens
  19. Czaja Jadwiga
  20. Złoch Halina
  21. Pepliński  Józef
  22. Stencel Gertruda
  23. Myszk  Anna
  24. Wrońska Helena

 

Rocznik 1939-1943

  1. Meina Gerard
  2. Bulczak Zygmunt
  3. .
  4. .
  5. Czaja Mieczysław
  6. Sarnowski Stanisław
  7. .
  8. .
  9. Grzenkowski Alfons
  10. Bulczak Władysław
  11. .
  12. Czaja Stanisław
  13. Malek Alfons
  14. Nitczyński Otton
  15. Neubauer Władysław
  16. Formela Gerard
  17. Bulczak Klemens
  18. Neubauer Helena
  19. Sznejder Jadwiga
  20. .
  21. Wrońska Helena
  22. Formela Urszula
  23. Bulczak Agata
  24. Targowska Zofia
  25. Tessa Wacław
  26. Gołąbek Irena
  27. Ropella Jadwiga
  28. Czaja
  29. Reglińska Irena
  30. .
  31. .
  32. .
  33. Grzenkowicz Alfons
  34. Malek Ginter
  35. Złoch Roman
  36. .
  37. Wroński Zygmunt
  38. Klinkosz Agnieszka
  39. Piepiórka Urszula
  40. Złoch Gertruda
  41. Złoch Maria
  42. Formela Stefania
  43. Myszk Anna
  44. .
  45. Grzenkowicz Brygida
  46. Czaja Jadwiga
  47. Kwidzińska Urszula

 

Rocznik 1939-1941

  1. Czaja Mieczysław
  2. Nitczyński Otton
  3. Czaja Stanisław
  4. .
  5. .
  6. Wrońska Helena
  7. Regliński Edmund
  8. Stencel Gertruda
  9. Skielnik Edmund
  10. Czaja Małgorzata
  11. Neubauer Władysław
  12. .
  13. .
  14. .
  15. Formela Gerard
  16. .
  17. Malek Ginter
  18. Kwidzińska Urszula
  19. Złoch Halina
  20. Grzenkowicz Brygida
  21. .
  22. Czaja Jadwiga
  23. Myszk Anna
  24. .
  25. Złoch Gertruda
  26. Złoch Maria

 

Rocznik 1937-1944

 

  1. Myszk Zygmunt
  2. Butowski Kazimierz
  3. Neubauer Kazimierz
  4. Elward Józef
  5. .
  6. Złoch Zygmunt
  7. Meina Gerard
  8. Czaja Stanisław
  9. Regliński Edmund
  10. Neubauer Władysław
  11. Skielnik Edmund
  12. Holk Franciszek
  13. Skielnik Rajmund
  14. Nitczyński Otton
  15. Malek Alfons
  16. Formela Gerard
  17. Malek Mieczysław
  18. Klinkosz Agnieszka
  19. Grzenkowicz Irena
  20. Złoch Halina
  21. .
  22. Myszk Anna
  23. Piepiórka Teresa
  24. Czaja Urszula
  25. .
  26. Złoch Roman
  27. Bulczak Klemens
  28. Złoch Kazimierz
  29. Bulczak Gerard
  30. .
  31. .
  32. Złoch Anna
  33. Kwidzińska Urszula
  34. Formela Urszula
  35. Czaja Jadwiga
  36. Złoch Maria
  37. Złoch Gertruda
  38. Złoch Halina
  39. Piepiórka Urszula
  40. Wrońska Helena
  41. Stencel Gertruda
  42. Bulczak Agata
  43. Ropella Jadwiga
  44. Grzenkowicz Brygida
  45. Czaja Regina
  46. .
  47. Gołąbek Irena
  48. Malek Anna
  49. .
  50. Neubauer Halina
  51. Reglińska Irena
  52. Wenta Urszula
  53. Zwierz Jan
  54. Teclaw Elżbieta
  55. Pepliński Józef
  56. Holk      Urszula
  57. Czaja Wanda
  58. Plonin Hannelore
  59. Lejk Stanisława
  60. Lejk Gertruda
  61. Grzenkowicz Krystyna
  62. Grzenkowicz Alfons
  63. .
  64. Ropela Stanisław
  65. .
  66. .
  67. .
  68. .
  69. .
  70. .
  71. .
  72. .
  73. .
  74. .

 

Rocznik 1914

  1. Formela Alojzy
  2. Mejna Ambroży
  3. Labuda Leon
  4. .
  5. .
  6. .
  7. .
  8. .
  9. .
  10. .
  11. .
  12. .
  13. .
  14. .
  15. .
  16. .
  17. .
  18. żona Jana Starka
  19. dziecko Państwa Stark
  20. Stark Jan
  21. .
  22. .
  23. .