Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

XII Biegi Uliczne Wokół Ołtarza Papieskiego – 16.10.2011r.

W dniu 16 października 2011 roku Gminny Klub Sportowy „SIERAKOWICE”, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Kartuzach, Gminy Sierakowice, Gminnego Ośrodka Kultury oraz GS „Samopomoc Chłopska” w Sierakowicach zorganizował już tradycyjne biegi uliczne pn. „Wokół Ołtarza Papieskiego”. Pogoda tego dnia dopisała, co sprawiło, że biegi cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Biegi przeprowadzono w dziesięciu kategoriach wiekowych na różnych dystansach. Łącznie w biegach uczestniczyło 247 zawodników. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. W biegu głównym kobiet i mężczyzn, zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach oraz Gminny Klub Sportowy Sierakowice. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkowe kotyliony jak również zawodników poczęstowano drożdżówką i ciepłą herbatą.

Z naszej szkoły wystartowało kilku uczniów z różnych klas. Szczęście i kondycja dopisała tylko jednemu z nich:

Kategoria: Bieg chłopców do II klasy

  1. Rybacki Tobiasz – Banino
  2. Róźnicki Krzysztof – Sierakowice
  3. Wolski Szymon – Tuchlino
  4. Tesmer Tomasz – Łyśniewo
  5. Kobierzyńki Patryk – Szopa