Sukcesy naszych plastyków

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.: 20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują  przyniosła naszych dzieciakom sporo sukcesów. Organizatorem konkursu jest Komenda Główna PSP we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich.

W eliminacjach gminnych naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów, a aż czworo z nich zakwalifikowało się do drugiego etapu  – eliminacji powiatowych.

Na wyniki eliminacji powiatowych czekamy…

Zarówno finaliści jak i uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni:

1. Anna Białk (SP, finalistka) – Encyklopedia Zwierząt „Ssaki” + puzzle + ołówki;
  2. Hubert Białk (SP, finalista) – „Historia i Sztuka” + mini latawiec + flamastry;
  3. Sebastian Klawikowski (Gim., finalista) – „Mitologia” Wojciech Rzehak + zakreślacze;
  4. Sebastian Skrzypkowski (Gim., finalista) – „Mitologia” Wojciech Rzehak + zakreślacze;
  5. Kornelia Kroll (SP) – „O czym szumią wierzby” Kenneth Grahame + notesik;
  6. Monika Klawikowska (SP) – „Kajtuś czarodziej” Janusz Korczak + notesik;
  7. Olga Landowska (SP) – Ilustrowana Encyklopedia – „Odkrycia i wynalazki” + notesik.