Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniach od 13 do 16 września 2011 r. na Orlikach w Gowidlinie (13-14.09) oraz Kamienicy Królewskiej (15-16.09) odbył się eliminacje gminne w ramach II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

W dniach 15-16.09 rywalizowano na Orliku w Kamienicy Królewskiej, pierwszego dnia rywalizowali chłopcy w grupie młodszej (10-11 lat) wśród których najlepszą ekipą okazałą się drużyna ZS Kamienica Królewska.

 

ZS Kamienica Królewska  – „Mała Szkoła” w Szopie 1:0

ZS Kamienica Królewska I – ZS Kamienica Królewska 1:9

„Mała Szkoła” w Szopie – ZS Kamienica Królewska I 8:0

Tabela końcowa

 ZS Kamienica Królewska 6 10-1
„Mała Szkoła” w Szopie 3 8-1
ZS Kamienica Królewska I 0 1-17

 

Drugiego dnia do rozgrywek przystąpili chłopcy grupa starsza (12-13 lat) w tej kategorii również bezkonkurencyjna okazała się drużyna ZS kamienica Królewska, która wygrała swoje wszystkie mecze. Drugą lokatę zajęli zawodnicy z Szopy. Sporo emocji dostarczył mecz o trzecie miejsce między drugim zespołem z Szopy oraz drugim zespołem z Kamienicy Królewskiej. Mecz zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 2:0

Gimnazjum w Szopie – ZS Kamienica Królewska I   4:1

ZS Kamienica Królewska – Gimnazjum w Szopie I   8:0

ZS Kamienica Królewska – Gimnazjum w Szopie     8:1

Gimnazjum w Szopie I – ZS Kamienica Królewska I 2:0

Gimnazjum w Szopie I  – Gimnazjum w Szopie 0:1

ZS Kamienica Królewska – ZS Kamienica Królewska I 1:12

 

Tabela końcowa

ZS Kamienica Królewska 9 28-2
Gimnazjum w Szopie 6 6-9
Gimnazjum w Szopie I 3 2-9
ZS Kamienica Królewska I 0 2-18

 

Drużyny które zajęły I, II i III miejsca zostały uhonorowane pucharami oraz medalami. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę z logo turnieju oraz został poczęstowany ciepłym posiłkiem.

Zwycięskie drużyny z Orlika w Gowidlinie tj. SP Gowidlino (kat. 10-11 lat) i Gimnazjum w Gowidlinie (kat. 12-13 lat) oraz z Orlika w Kamienicy Królewskiej tj. ZS Kamienica Królewska (kat. 10-11 lat oraz kat. 12-13 lat) będą reprezentowały Gminę Sierakowice na eliminacjach wojewódzkich.

Łącznie na Orlikach w Gowidlinie i Kamienicy Królewskiej wzięło udział około 130 zawodników