Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Zapomniany artykuł. Zawody w narciarstwie biegowym

Podczas wypoczynku zimowego uczniów Gimnazjum w Szopie w Zakopanem przeprowadzono zawody w biegach narciarskich osobno w kategorii dziewczęta i chłopcy.

Zawody poprzedzone były kilkudniowym, intensywnym treningiem w górskim terenie – w Dolinie Chochołowskiej oraz na szlakach wytyczonych w okolicach skoczni narciarskich w Zakopanem przy 20-27. stopniowym mrozie!

 

Wyniki w kategorii chłopcy:

  1. Patryk Kroll
  2. Damian Peta
  3. Łukasz Kobierzyński

 

 

Wyniki w kategorii dziewczęta:

  1. Patrycja Bulczak
  2. Monika Teclaf
  3. Angelika Sadowska i Iza Mejna

 

 

Nagrody wręczono po powrocie do szkoły z wypoczynku. Same zawody, jak również treningi przeprowadzane były w ramach realizacji programu Będę jak Justyna Kowalczyk realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta we współpracy z Gminą Sierakowice.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zarówno nagród, jak i chęci uczestnictwa w zawodach!

Oprac. Przemysław Łagosz