Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Pielgrzymka rowerowa do Częstochowy

Jutro tj. 16 lipca 2012 r. o godz. 7.00, po błogosławieństwie już po raz III rusza Pielgrzymka rowerowa mieszkańców sołectwa Bącka Huta i przyjacół do Częstochowy. W planie mamy również dzień wolnego w Licheniu, z przeznaczeniem na zwiedzanie i odpoczynek. Noclegi zapewnione mamy w okolicznych szkołach, klasztorach oraz w domach pielgrzyma. W tym roku jest nas bardzo dużo – bo aż 15 uczestników, w tym 5 gimnazjalistów! Jestem przekonany, że dla wszystkich będzie to niezapomniana przygoda, którą zapamiętają do końca swojego życia…

Poniżej przedstawiam zdjęcie zrobione dzisiaj, na odpuście w Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub w Sianowie (brakuje jednej osoby).