Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 bogate było w liczne nagrody i wyróżnienia. Dyrektor przekazał Zuzannie Teclaf (średnia 5.1) uczennicy klasy szóstej nagrodę dla najlepszej w szkole podstawowej oraz Monice Teclaf (średnia 5.46)– najlepszej w gimnazjum.

Poza tym nagrodzeni zostali wszyscy, którzy zasłużyli się w wielu konkursach, zawodach sportowych, pracy na rzecz szkoły i środowiska oraz uczniowie ze średnią 4,75 i powyżej oraz wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem. Nie zapomniano także o uczniach, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej w całym roku szkolnym.

Najlepsze wyniki w nauce osiągnęli:

klasa I  – Anna Komkowska, Anna Białk, Fabian Wierciński, Wiktor Głodowski, Amelia Bulczak

klasa II – Michał Lorbiecki, Patryk Kobierzyński

klasa III - Kamil Malek,  Aleksnadra Głodowska, Kornelia Kroll

klasa IV - Olga Landowska – 4.92,  Aurelia Złoch – 4.92 oraz Monika Klamrowska – 4.77

klasa V - Martyna Klinkosz – 4.92

klasa VI - Zuzanna Teclaf – 5.1 oraz Alicja Peta – 4.7

klasa I gimnazjumMonika Teclaf – 5.46, Maciej Teclaf – 5.06, Natalia Bobkowska – 4.93 oraz Paulina Walkusz – 4.86

 100 % frekwencję uzyskali: Anna Komkowska z klasy I, Tomasz Bulczak i Amelia Teclaf z klasy II, Kamil Malek z klasy III, Arkadiusz Komkowski i Jakub Teclaf z klasy V oraz Monika Teclaf z klasy I gimnazjum.

Ponadto Dyrektor wyróżnił Dorotę Kobielę, Weronikę Reuter oraz Ewelinę Pawłowską za pracę dydaktyczną.

Gratulujemy wszystkim i życzymy udanych wakacji!!!