Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Jarek i Przemek najlepsi w Turnieju Dwójek w Sierakowicach

Turniej rozgrywany był na dobrym poziomie, zespoły podzielono na dwie grupy. Swoje mecze w grupach wygrali FC SZOPA, FC SIERAKOWICE oraz REAL MADRYT, AC MILAN.W meczu finałowym Damian Wojda oraz Artur Chabowski spotkali się z Przemkem Ksionskiem oraz Jarkiem Piepiórką z Szopy. Jak widać po wyniku nie należy lekceważyć przeciwników, którzy wygrali 4:1 i zasłużyli na miano mistrzów dwójek. Najmłodszy zespół Patryk Wnuk-Lipiński oraz Kordian Mielewczyk dzielnie walczyli o miejsce trzecie lecz w karnych Kordian spudłował i zajęli czwarte miejsce. W przerwach turnieju dostarczono poczęstunek w postaci pizzy, którą przygotował kierownik zespołu GKS Sierakowice. Współorganizatorem turnieju i wręczającym nagrody był koordynator do spraw sportu w Sierakowicach pan Marcin Rompa.

(materiał i zdjęcia ze strony http://gkssierakowice.futbolowo.pl/news,1576888,nowy-news.html )