Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Somonino Cup

W minioną sobotę uczniowie klasy I gimnazjum wzięli udział w Turnieju Juniorów Piłki Nożnej Halowej Rocznika 2002 i Młodszych z Cyklu Somonino Cup. Organizatorem turnieju był Mariusz Lamk i Zespół Szkół w Somoninie. Do turnieju zgłosiło się 11 drużyn klubowych i my – jedyna szkoła.
Grupa A
GTS PRZYWIDZ
FC GOWIDLINO
GKS II SIERAKOWICE
GIMNAZJUM W SZOPIE

GRUPA B
AMIGO PRZYJAŹŃ
GKS SIERAKOWICE
FC 2003 GOWIDLINO
ISKRA GDYNIA

GRUPA C
ZEFIR GDYNIA
AMIGO II PRZYJAŹŃ
WIETCISA SKARSZEWY
START WARLUBIE

Wyniki naszej grupy
GTS PRZYWIDZ – FC GOWIDLINO 1:0
GKS II – GIMNAZJUM W SZOPIE 0:1
GKS II – GTS PRZYWIDZ 0:2
FC GOWIDLINO – GIMNAZJUM W SZOPIE 2:0
GIMNAZJUM W SZOPIE – GTS PRZYWIDZ 1:0
FC GOWIDLINO – GKS II 2:0
W fazie grupowej uzbieraliśmy 6 punktów i w ćwierćfinale zmierzyliśmy się z drużyną Zefir Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla naszych przeciwników.
Kolejny mecz, który rozegraliśmy z drużyną GTS Przywidz zakończył się bezbramkowym remisem i o wyniku zadecydowały rzuty karne, które wygraliśmy 2:3. Wygrana pozwoliła nam walczyć o piąte miejsce z drużyną Amigo Przyjaźń. Niestety nie udało nam się pokonać drużyny z Przyjaźni i w klasyfikacji końcowej zajęliśmy szóste miejsce.