14 lutego obchodzimy walentynki! Zdaniem wielu Polaków jedno z najciekawszych, choć trochę komercyjnych świąt .
Postanowiliśmy je w tym roku trochę urozmaicić.
Od piątku na holu została umieszczona „Walentynkowa Urna” (drewniana), do której można wrzucać kartki walentynkowe, laurki dla swojej sympatii . Serdecznie zapraszamy do zabawy! W najbliższy wtorek członkowie SU, po długiej przerwie będą rozdawać pocztę walentynkową.
Przypominamy również o konkursie, który został przeniesiony na środę – 15 lutego. Jak wcześniej informowaliśmy, jest to konkurs klasowy polegający na ozdobieniu swoich klasowych drzwi, wspólnym zaśpiewaniu piosenki oraz wymyśleniu i wyrecytowaniu wierszyka (najmłodsza klasa może posłużyć się tzw. gotowcem ;) ).
Od poniedziałku wchodzi nasz program „Herbata do śniadania”, oznacza to, że uczniowie, którzy wcześniej zdeklarowali się do udziału w programie, będą mogli skorzystać z herbaty, która będzie rozdawana na stołówce szkolnej w godzinach: 9.35 Szkoła Podstawowa, 10.30 Gimnazjum. (Początki są trudne, więc mamy ogromną prośbę, żeby wszyscy jakoś starali się współpracować, by w efekcie wypracować system i nawyk tej rozdawanej herbaty ).
Planujemy również zorganizować wyjazd do kina dla uczniów gimnazjum, niestety nie jest nam jeszcze znany termin – więcej informacji już wkrótce .
Niestety, walentynkowa dyskoteka z nocką nie odbędzie się z powodu braku chętnych .
Samorząd Uczniowski Gimnazjum