Pasowanie na Przedszkolaka, 26.10.2017 r.

„Pasowanie na Przedszkolaka”, to bardzo ważna uroczystość i pierwszy debiut naszych najmłodszych uczniów przed większą publicznością. Dzieci tego dnia przybyły do przedszkola pięknie ubrane, z wielkim entuzjazmem, ale też z delikatną tremą. Każdy przedszkolak otrzymał biret na głowę, a dziewczynki ubrały czerwone spódniczki. Od samego rana odbywały się próby naszego występu, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Kiedy nadeszła godzina rozpoczęcia uroczystości, czyli 12.30, Pan Dyrektor Przemysław Łagosz przywitał wszystkich przybyłych gości i zaprosił do obejrzenia naszego występu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne, wykazując się przy tym wielką odwagą. Nagrodzone zostały gromkimi brawami i z uśmiechami na twarzy dołączyły do grona prawdziwych przedszkolaków. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, książkę oraz upominek na dobry początek wspólnej edukacji przedszkolnej. Miłą atmosferę uatrakcyjnił słodki poczęstunek oraz wspólne zdjęcia.

My również wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji tak ważnej dla nas uroczystości.