Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Żywa lekcja biologii w terenie

To ostatni dzień naszej wyprawy po Słowińskim Parku Narodowym, ale też i najlepsza lekcja biologii, geografii, chemii – LEKCJA W TERENIE. Mieliśmy szczęście do bardzo dobrego przewodnika, pracownika Parku, który z pasją opowiadał nam o otaczającej nas przyrodzie. Co chwilkę był przystanek i gdzieś z ziemi wyciągaliśmy to robaczka to jakąś roślinkę. Była też okazja do spaceru po Wydmie Czołpińskiej. Był też spacer po brzegu naszego morza. Na koniec latarnia w Czołpinie. To była prawdziwa lekcja! Niewątpliwie uczniowie wyniosą z niej więcej niż z niejednej godziny spędzonej w ławce…
Jednocześnie dziękuję Młodzieży za bardzo dobre zachowanie podczas całej naszej wyprawy!