Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

IV Konkurs Piosenki

Dzisiaj, 10 stycznia w naszej szkole odbył się IV Konkurs Piosenki „Taki mały, taki duży może śpiewać dziś”. W tym roku w rywalizacji wzięło udział 12 solistów i 12 duetów. Łącznie aż 36 uczestników walczyło o nagrody w konkursie. Utwory prezentowane w tej edycji pochodziły z różnych gatunków muzycznych. Podobnie jak w zeszłym roku, dominowały piosenki w języku polskim ale, nie zabrakło też utworów w języku obcym. Występy młodych piosenkarzy – biorąc pod uwagę dobór repertuaru, prezentację, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny – oceniało jury w składzie: pan Przemysław Łagosz, pani Sabina Lejk, pani Hanna Koszałka. Komisja zdecydowała się przyznać:
I miejsce
Oliwia Kotlenga, przedszkole
Kinga Edut, kl. 3
Sandra Kroll, Kinga Piernicka , kl. 6
II miejsce
Nikola Kotłowska, kl. 4
Paweł Bigus, kl. 4
Dominik Płotka, zerówka
Maja Majkowska, przedszkole, Michalina Majkowska, kl. 3
III miejsce
Aleksandra Browarczyk, kl. 3
Zuzanna Armatowska kl. 6
Dąbrówka Borowska, Maja Lehmann, kl. 1
Wyróżnienie:
Marcelina Bobkowska, Weronika Klawikowska, kl. 6
Tegoroczny konkurs stał na dość wysokim poziomie i publiczność z prawdziwą przyjemnością słuchała popisów wokalnych. Konkurs dał uczniom możliwość prezentacji swoich talentów muzycznych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a zwycięscy statuetki. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, również owocnych sukcesów w kolejnych konkursach.