Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

W Karnawale wszyscy bawią się wspaniale

Jak co roku w karnawale, w naszej szkole odbył się dzisiaj, 25 stycznia bal przebierańców dla uczniów klas I – III. Sala zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, żołnierzy, kowbojów, zwierzątek i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewały tegoroczne muzyczne hity takie jak, „Miłość w Zakopanem” czy „Zagubiony” zespołu Enej. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Nie zabrakło takich konkursów jak: krzesełka, tańce z kartkami, wąż czy pif-paf.

Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął szybko. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Na pewno tegoroczna zabawa była niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnej. Bardzo dziękujemy Laurze i Ani z klasy VII za pomoc w organizacji balu. Dziękujemy również rodzicom za przygotowanie swoim pociechom poczęstunku oraz pięknych balowych strojów.