Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Zawody w biegach narciarskich

ZAWODY W BIEGACH NARCIARSKICH. Zawody odbędą się w niedzielę 21 stycznia o godz. 10.00. Zbiórka przy drodze Jezioro Bukowskie-Mirachowo (przecięcie się szlaku na drodze asfaltowej z Bąckiej Huty do Bukowa). Od godz. 9.30 będzie można poćwiczyć. Również w piątek po zajęciach szkolnych można poćwiczyć na szkolnym boisku. Zawody odbędą się w przypadku, gdy zgłosi się co najmniej 12 uczniów w danej kategorii. Zgłoszenia tylko i wyłącznie dzisiaj do godz. 16.00 na tym plakacie. Os…oby, które się zgłoszą, a nie przyjdą otrzymają ujemne punkty w klasyfikacji z zachowania i punkt ujemny do rywalizacji. Podział na grupy: uczniowie SP, uczniowie gimnazjum. W przypadku dużej liczby uczestników – dziewcząt – zostanie dla nich oddzielnie utworzona kategoria. Do wręczenia jest 7 statuetek do podziału, w zależności od liczebności poszczególnych grup.
W niedzielę o godz. 8.00 należy wejść na szkolną stronę i przeczytać wpis czy zawody dojdą do skutku. Z uwagi na zmieniające się warunki atmosferyczne zawody mogą być odwołane. Taka informacja pojawi się na szkolnej stronie malaszkola.eu. Zapisani uczestnicy nie będą powiadamiani oddzielnie.
Za udział w zawodach przysługuje 1 pkt. do klasyfikacji.
Odbędą się dwie tury zawodów. Po drugich podliczamy punkty i wręczamy nagrody. Do 6. miejsca uczniowie, którzy nie otrzymają statuetek otrzymają pamiątkowe medale. Drugie zawody odbędą się na terenie Szopy we wtorek lub w środę na zajęciach z wychowania fizycznego.
Na zawodach obowiązuje pozwolenie od rodziców/opiekunów na udział w zawodach. Wypisujemy je samodzielnie.
Dojazd we własnym zakresie. Zapraszam!