Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Ferie w Trójmieście 2018

Wczoraj – 12 lutego br. – uczniowie z naszej „Małej Szkoły” rozpoczęli zimowy wypoczynek. Wszystko przesunęło się w czasie z powodu trudności ze znalezieniem odpowiedniego hotelu w tym gorącym okresie feryjnym. Tym bardziej, że w tym roku naszych podopiecznych jest ponad 70. Stąd taka mała zmiana, która mimo wszystko bardzo podoba się  wychowankom :) . Zawsze to dłuższa przerwa od nauki ;) . Poniedziałek upłynął bardzo szybko, ale i spokojnie, bez większego wysiłku także. Około godz. 9.00 uczniowie wraz z opiekunami udali się z Szopy do Gdańska. Pierwszym etapem było Multikino, gdzie prawie przez 120 minut wszyscy śledzili losy misia Paddingtona – część 2. Następnie – zaraz po seansie – nasi wychowankowie dwie i pół  godziny spędzili w pobliskim Loopy’s World. Po tych atrakcjach udali się autokarami do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Gdańsku. Po zakwaterowaniu w pokojach, wszyscy zjedli obiad, po czym rozeszli się do siebie na odpoczynek… Należało zebrać siły na następny dzień ;) .