Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Wyjazd dla uczniów SP – aktualizacja na 11.02.2018 r.

Jutro wszyscy uczestnicy stawiają się w szkole o godz. 8.00. Dojazdy uczniów realizowane są jak w każdy inny dzień. Pierwszy dzień minie nam w Multikinie na filmie Paddington 2 i jeździe na łyżwach. Ok. godz. 17.00 będziemy już w Schronisku Młodzieżowym w Gdańsku.  O godzinie 18.00 – obiadokolacja. Przypominam również, że w pierwszym dniu jedynym posiłkiem będzie obiadokolacja o godz. 18.00 tak więc należy ze sobą zabrać napoje i kanapki na cały dzień. Na zimowisku obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów typu RedBull. Jeżeli któryś z uczniów złamie tą zasadę tego samego dnia zostanie odwieziony do domu na koszt rodziców.

WTOREK: Śniadanie. Wyjazd do Gdańska głównego. Zwiedzanie. 15.00 obiad. 17.00 Loopy’s World. McDonald. Poruszamy się po Trójmieście środkami komunikacji miejskiej.

ŚRODA: Śniadanie. O godz. 9.30 film w Heliosie – Cudowny chłopak, o godz. 13.00 – Centrum Nauki Experyment w Gdyni – zajęcia edukacyjne + hala wystawowa. Poruszamy się po Trójmieście środkami komunikacji miejskiej. Obiad o godz. 17.00.

CZWARTEK: Śniadanie. AquaPark. Powrót do domu.

 

Szczegóły i zmiany będą ukazywać się na bieżąco w tym poście.

Podczas zimowiska cały czas z uczniami będą Panie: Agnieszka Kotlenga i Weronika Reuter oraz inni nauczyciele.