W miniony czwartek, 01.03.2018r. w Szkole Podstawowej w Mojuszu, odbył się I Gminny Konkurs Recytatorski Wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zadaniem dzieci było pamięciowe opanowanie jednego wiersza J. Tuwima lub J. Brzechwy. Każda szkoła mogła wytypować maksymalnie po dwie osoby z każdej kategorii wiekowej, mimo wszystko uczestników było bardzo wielu.

Naszą szkołę reprezentowała szóstka przedszkolaków: Maja Majkowska i Agata Rompa z grupy 3 – 4 – latków, Oliwia Kotlenga i Hubert Klamrowski z grupy 5 – latków oraz Zofia Czaja i Dominik Płotka z zerówki.

Gratulujemy wszystkim naszym wychowankom, a w szczególności Oliwii Kotlendze, która zajęła II miejsce w swojej kategorii.