Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

III miejsce dla Julii Górskiej – Konkurs Prozy i Poezji

W ubiegły piątek, 9 marca 2018 r., w Gminnym Ośrodku Kultury w Sierakowicach odbył się Gminny Konkurs Prozy i Poezji Polskiej. Z naszych szkół udział wzięło razem sześcioro uczniów, z klas I-III, IV-VI oraz klasy VII z II i III gimnazjum. Łącznie na deskach sierakowickiego ośrodka wystąpiło 58 recytatorów. Jury w składzie: Kazimiera Nowicka (dyrektor Miejskiej i Publicznej Biblioteki w Kartuzach), Joanna Telega (dyrektor Biblioteki Publicznej w Sierakowicach), oraz Piotr Chistowski (redaktor naczelny zkaszub.info) dostrzegło także naszą uczennicę, Julię Górską, która zajęła III miejsce w kategorii młodzieży. Gratulujemy!!!

Uczennice z naszych szkół:
Daria Naubauer, kl. 1,
Kinga Edut, kl. 3,
Aneta Bobkowska, kl. 4,
Milena Damps, kl.5,
Hanna Neubauer i Julia Górska z kl. II gimnazjum.

Poniżej, m.in zdjęcia ze strony GOK-u w Sierakowicach