Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

V Międzyszkolny Przegląd Piosenki w Języku Angielskim

22 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Mojuszu odbył się V Międzyszkolny Przegląd Piosenki w Języku Angielskim. Konkurs adresowany był do uczniów szkoły podstawowej klas 0 – VII w kategoriach: soliści i zespoły. Tematem tegorocznego konkursu były utwory z filmów – piosenki w języku angielskim bez niecenzuralnych i erotycznych treści. Jury powołane przez organizatorów oceniało poprawność językową, muzyczną oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Z naszej szkoły udział wzięli:

Kinga Edut „My heart will go on”

Aleksandra Browarczyk „Shake it off”

Zuzanna Armatowska „Happy”

Anna Komkowska i Amelia Bulczak „Can`t stop the feeling”

Adrian Ropela, Błażej Leman i Dominik Klamrowski „All stars”

Miło nam poinformować, że Kinga Edut zajęła II miejsce – w nagrodę otrzymała bon do realizacji w sklepie Libra w Sierakowicach.

Wszyscy uczestnicy zaśpiewali super, ale konkurencja była ogromna.

GRATULUJEMY!