Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Najbliższe wyjazdy rowerowe

28 kwietnia 2018 roku (sobota) – sadzenie lasu w Kowalach k. Gowidlina. Uczniowie dojeżdżają na rowerach do Gowidlina na podwórko dyrektora (centrum stolicy) na godz. 9.00. Z Gowidlina ruszamy razem do Kowal na sadzenie lasu. Sadzenie potrwa ok. 1 h. Później ognisko z kiełbaskami itp. i uczniowie samodzielnie udają się do domów.
1 maja 2018 roku (wtorek) – wyjazd rowerowy do Lęborka; zbiórka o godz. 10.00 w szkole w Szopie, następnie jedziemy przez Bącką Hutę, Bącz, Mirachowo, Nową Hutę. Uczniowie mogą dołączyć w swoich wioskach. W Lęborku posiłek w McDonaldzie na koszt szkoły i powrót w kierunku Sierakowic. W Sierakowicach zakończenie wyjazdu. Uczniowie samodzielnie udają się do swoich domów.
3 maja 2018 roku (czwartek) – godz. 11.30 – spotykamy się przy urzędzie gminy w Sierakowicach; uczestniczymy w uroczystościach przy pomniku oraz o godz. 12.30 we mszy świętej przy ołtarzu papieskim; 13.30 odsłonięcie tablicy w Kaplicy Łaszewskich; obowiązują koszulki z poprzednich wyjazdów do Częstochowy lub wypożyczone ze szkoły koszulki patriotyczne! Po uroczystościach uczniowie otrzymają bezpłatnie posiłek w Restauracji 27 i samodzielnie udają się do swoich domów.