Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Konkurs Piosenki Patriotycznej

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w II Konkursie Piosenki Patriotycznej. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest odpowiedni dobór piosenki, którą uczestnicy sami wybierają. Mogą to być pieśni żołnierskie, legionowe, powstańcze, religijne, te które opiewają piękno naszej Ojczyzny. Wykonawcy występują solo lub w duecie. Piosenkę śpiewają z podkładem muzycznym (przygotowanym przez ucznia) lub własnym podkładem instrumentalnym. Osoby zainteresowane zapisują się do 8 maja do p. Emilii Janneck z gotowym podkładem muzycznym instrumentalnym oraz dokładnym podaniem tytułu piosenki. Nie ma możliwości wypisania się z konkursu, dlatego prosimy wcześniej zorientować się czy jest dostępny podkład muzyczny instrumentalny do wybranej piosenki. Konkurs odbędzie się 15 maja 2018 r. w naszej szkole.
BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY!