Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

VIII Bieg Papieski w Mściszewicach

W czwartek 17 maja uczniowie „Małej Szkoły” i Gimnazjum w Szopie wzięli udział w VIII Biegu Papieskim, który zorganizowany został przy Zespole Szkół w Mściszewicach.
Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00. Na początek wszyscy uczestnicy zaśpiewali ulubioną piosenkę Jana Pawła II – „Barkę”. Wspólną rozgrzewkę poprowadził Leszek Zblewski – wielokrotny mistrz i olimpijczyk w biegach.. Zawodnicy rywalizowali w dziewięciu kategoriach wiekowych poczynając od uczniów zerówki a kończąc na gimnazjalistach.
Osiągnięcia naszych uczniów:

Zerówka
Zosia Czaja – brązowy medal

Klasa I
Dąbrówka Borowska – srebrny medal

Klasa II
Norbert Złoch – brązowy medal

Klasa VI
Hubert Kąkol – srebrny medal
Dominik Klamrowski – brązowy medal

Klasa VII
Anna Komkowska – brązowy medal

Gimnazjum
Arkadiusz Piernicki – złoty medal

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal. Zawodnicy, którzy zajęli miejsce na podium zdobyli: medale, statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorzy zadbali również o to aby nikt z zawodników nie był głodny i przygotowali dla wszystkich ciepłe kiełbaski, drożdżówki i napoje.