Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Dzień Dziecka

W dniu 21 czerwca, w Małej Szkole, o godz. 8.00 rozpoczęły się obchody Dnia Dziecka. Ten dzień był tak zorganizowany, aby nasze dzieci spędziły go przyjemnie i na sportowo. Uczniowie mieli możliwość wykazać się w klasowych rywalizacjach sportowych tj. piłce nożnej, w grze „dwa ognie”, przeciąganiu liny oraz w sztafecie 4×100. Było również malowanie twarzy, jednak największą radość wywołały dwa DMUCHAŃCE dla najmłodszych i nie tylko ;) . Odbył się konkurs na najlepszego programatora BlueBotów kl. I-III. Mistrzem okazał się Filip Okrój, a wicemistrzem Maksymilian Złoch, uczniowie klasy I.

Na każdego uczestnika czekały słodkie niespodzianki, takie jak pączki, lody oraz soczki. Wszyscy mogli także posilić się kiełbaskami z grilla i świeżymi warzywami. Na zakończenie obchodów ok. godz. 13.00 uczniowie otrzymali pamiątkowe medale. Pogoda dopisała, było bardzo ciepło i słonecznie.