Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

II miejsce w Powiatowym Konkursie ABC Młodego Ekonomisty!

12.06.2018 roku odbył się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach IX finał Powiatowego Konkursu ABC Młodego Ekonomisty. W konkursie uczestniczyło 83 uczniów z powiatu kartuskiego, którzy zakwalifikowali się w wyniku szkolnych eliminacji. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z II i III klasy gimnazjum w składzie: Natalia Neubauer, Jagoda Stankowska, Julian Kunikowski, Maksymilian Skierka, Przemek Polejowski i Michał Lorbiecki. W klasyfikacji indywidualnej nagrodzone zostały osoby, które zdobyły pierwsze dziesięć miejsc a w klasyfikacji grupowej trzy najlepsze szkoły.
W klasyfikacji indywidualnej najlepsi okazali się:
Natalia Neubauer – miejsce V
Michał Lorbiecki – miejsce X
Pozostali uczestnicy z naszej szkoły zajęli również bardzo dobre lokaty i w efekcie jako szkoła zajęliśmy miejsce drugie na piętnaście gimnazjów biorących udział w konkursie.