Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Wyjazd do teatru Miniatura

Teatr, to wspaniały, pełen magii i czarów, świat, w którym niemożliwe – staje się prawdą. W czwartek, 24.05.2018 r., uczniowie zerówki oraz grupy 5-latków, wybrali się wraz ze swoimi opiekunami do teatru Miniatura w Gdańsku na spektakl pod tytułem „Zostań przyjacielem”. W bajce tej pokazany został świat zwierzęcy, który jest konsekwentnie niszczony przez ludzi. Jednym z głównych tematów sztuki było to, że ludzie są kłusownikami, budują autostrady, robią ze zwierząt futra. I tak naprawdę świat zwierzęcy może zaraz zniknąć . Głównym tematem spektaklu była przyjaźń, a także przyjazne nastawienie do przyrody oraz wszystkich stworzeń, które nas otaczają. Po zakończeniu przedstawienia wszyscy udaliśmy się do Mc Donald’s, gdzie każdy uczestnik wycieczki otrzymał zestaw happy meal :) Najedzeni i zadowoleni udaliśmy się w drogę powrotną.