Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 – ZMIANA!!!

Z uwagi na zmianę godziny mszy świętej w kościele w Mirachowie na 9.00 (w poprzednich latach była na 8.00), zmianie ulega również godzina zakończenia roku szkolnego w naszej szkole. Za utrudnienia przepraszam, ale uważam, że należy umożliwić udział we mszy zainteresowanych uczniów w swoich parafiach.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w piątek 22 czerwca. Tak jak w roku poprzednim podzielimy uroczystość na dwie części. O godz. 10.00 swoją uroczystość rozpoczną uczniowie szkoły podstawowej. Po wydaniu świadectw uczniowie udadzą się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

Odwóz uczniów SP bezpośrednio po spotkaniu z wychowawcami – ok. 12.00. O godz. 12.00 świadectwa odbiorą uczniowie gimnazjum. Później udadzą się do swoich klas i nastąpi odwóz.

Na uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum będzie czekał autokar bezpośrednio po mszy św. w Mirachowie.

Zakończenie roku w Przedszkolu w Szopie odbędzie się dzień wcześniej, tj. w czwartek o godz. 17.00.