Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Ubezpieczenie PZU, InterRisk, Aviva

Przypominam, że przystąpienie do ubezpieczenia jest dobrowolne. Szkoła nie ma jakichkolwiek profitów z pośrednictwa w ubezpieczaniu uczniów. Każdy z rodziców może indywidualnie ubezpieczyć dziecko u agenta.

Poniżej przedstawiam ofertę ubezpieczenia otrzymaną od pośredników PZU z Sierakowic przygotowaną dla Małej Szkoły w Szopie, Aviva, InterRisk. W przypadku chęci ubezpieczenia proszę o kontakt z nauczycielem.

Program ubezpieczenia Inter Risk
Tytuł : Program ubezpieczenia Inter Risk
Rozmiar : 772 kB
Aviva dla uczniów i przedszkolaków
Tytuł : Aviva dla uczniów i przedszkolaków
Rozmiar : 636 kB
PZU 2
Tytuł : PZU 2
Rozmiar : 982 kB
PZU 1
Tytuł : PZU 1
Rozmiar : 2 MB