Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Wycieczka do Trójmiasta – kino i lodowisko

W miniony czwartek, grupa 63 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Trójmiasta. Mimo deszczowej pogody dzień ten należał do bardzo udanych. Początek naszej przygody miał miejsce w kinie Helios, gdzie o godzinie 10:30 obejrzeliśmy film pod tytułem „Aquaman”, Po seansie, troszkę już głodni odwiedziliśmy naszą ulubioną restaurację McDonald :) , gdzie posililiśmy się i nabraliśmy sił na dalszą atrakcję, którą miało być lodowisko. Przez godzinkę jeździliśmy na lodzie, uprawialiśmy piruety, a czasami łapaliśmy przysłowiowego „zająca” :) . Po intensywnym, ale pełnym atrakcji dniu o godzinie 18:00 powróciliśmy do naszych domów.