Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Ferie w Trójmieście – dzień drugi

Minął kolejny dzień naszych ferii w Trójmieście. Należał on do bardzo udanych i aktywnych. Zaraz po śniadaniu, w celu spalenia zbędnych kalorii :) wybraliśmy się do Jumpcity – ogromnego parku trampolin, gdzie mogliśmy wyczyniać różne piruety, salta, popływać w basenie z gąbkami, chodzić po ścieżce akrobatycznej czy pograć na arenie z koszami do ćwiczenia wsadów. Po godzinnych akrobacjach pojechaliśmy do kina na poruszający film o „Psie który wrócił do domu”. Następnie posililiśmy się w restauracji Mc Donald’s, gdzie każdy otrzymał zestaw z niespodzianką. Najedzeni i wypoczęci wyruszyliśmy na lodowisko, które było ostatnią atrakcją dzisiejszego dnia, zabawa na lodzie trwała godzinę. Po godzinie 18.00 wróciliśmy do schroniska na obiadokolację. Tak zakończył się nasz pełne emocji dzień.