Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Ferie w Trójmieście – dzień trzeci

Trzeci a zarazem ostatni dzień naszych ferii, spędziliśmy w Aquaparku w Redzie. Trzygodzinne szaleństwo zleciało tak szybko, że nie zdążyliśmy się obejrzeć, a już trzeba było wracać do szatni. Jednak czas spędzony na basenie był bardzo intensywny. Skorzystaliśmy z wielu atrakcji np. z podświetlanego tunelu prowadzącego przez rajskie akwarium, w którym pływają prawdziwe rekiny, szerokiej zjeżdżalni, wodnej ścieżki, jacuzzi, zatoki piratów oraz wielu innych większych i mniejszych basenów oraz zjeżdżalni odpowiednich do wieku i wysokości dzieci. Po basenie wybraliśmy się do pobliskiego Mc Donaldsa, gdzie się posililiśmy. Wszyscy byliśmy bardzo głodni. Następnie udaliśmy się w drogę powrotną, każdy zmęczony ale z uśmiechem na twarzy. To był naprawdę bardzo udany wyjazd.