Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Narty w Zieleńcu – Ferie na stoku – 18/19/20.02.2019

W drugim tygodniu ferii chętni uczniowie od klasy 4 do 3 gimnazjum „Małej Szkoły” i Gimnazjum w Szopie, spędzili czas wolny na stoku. A dokładnie w kompleksie narciarskim SKI ARENA w Zieleńcu (koło Kłodzka). W sumie w zimowym obozie wzięło udział 40 uczniów. Wszyscy wraz z opiekunami mieszkali w ośrodku wypoczynkowym LISSA, położnym kilkanaście km od Zieleńca. W ciągu trzech dni nasi narciarze mieli do dyspozycji 23 km malowniczych tras zróżnicowanych pod względem długości i zaawansowania. Na szczęście aura dopisała. Nigdzie nie zabrakło śniegu, mimo wysokiej temperatury, która sięgała kilkunastu stopni Celsjusza. Ponadto, co najważniejsze, nic nikomu się nie stało. Oczywiście zdarzały się małe upadki, i bardzo bliskie spotkania ze śniegiem ;) , jednakże wszyscy wrócili do swoich domów o własnych siłach :) .