Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Karnawałowy bal przebierańców klas I-III

27 lutego odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3. Zabawa zaczęła się od małej rozgrzewki przy muzyce. Następnie dzieci usiadły w kółku, żeby zaprezentować swoje stroje całej grupie. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, uczniowie mogli pobawić się ze szkolnymi kompanami. Bal poprowadziły starsze uczennice naszej szkoły Laura i Karolina, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zorganizowanych konkursach i zabawach takich jak: „O kim mowa”, „Żywioły”, „Krzesełka”, „Taniec z balonami”. Największym zainteresowaniem cieszyła się zabawa „Rybak” która polegała na tym, że ochotnicy byli rybakami, a reszta rybkami. Na dźwięk muzyki rybki poruszały się w kółku, przechodząc pod siecią rybaków. Gdy muzyka milkła, rybki zatrzymywały się, a rybacy łapali je w sieci. W czasie krótkich przerw na dzieci czekał słodki poczęstunek. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole!