Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony polski piłkarz”

Wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie zaprosiliśmy naszych uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój ulubiony polski piłkarz”. Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni twórczej wśród dzieci, promowanie utalentowanej młodzieży, inspirowanie młodych twórców do rozwijania umiejętności plastycznych, podejmowania kreatywnych i odważnych decyzji twórczych, konfrontacja dokonań artystycznych w zakresie sztuk plastycznych oraz promowanie polskiej piłki nożnej. Każdy uczestnik konkursu mógł wysłać jedną pracę wykonaną dowolną techniką z zakresu: malarstwo, rysunek, grafika, wyklejanka.

W konkursie wzięło udział 12 uczniów reprezentujących dwie grupy wiekowe 10-12 lat i 13-15 lat. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane różnymi technikami, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.