Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej

Dzisiaj, 28 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierakowicach odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej „Z Piłsudskim dawniej i dziś”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych Gminy Sierakowice. Głównym celem konkursu było świętowanie Niepodległości Polski oraz stworzenie uczniom szkół naszej gminy możliwości prezentacji swoich umiejętności artystycznych i zachęcanie do dalszego rozwoju muzycznego. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w 5 kategoriach, kl. 4-7 solo, zespół, kl. 8 i gimnazjum solo, zespół oraz piosenka autorska. Miło nam poinformować, że naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 4, Kinga Edut, która zajęła II miejsce. Gratulujemy Kindze a wielkie podziękowania kierujemy w stronę pani Mileny Edut za zaangażowanie w przygotowanie córki do konkursu.