Uczniowie z Małej Szkoły w Szopie najlepsi w BRD w Kartuzach!

Historia lubi się powtarzać :-) Po pięciu latach znów uczniowie z „Małej Szkoły” stanęli na najwyższym podium w dwóch kategoriach wiekowych!!! Nasi BRDowscy najlepiej ze wszystkich uczestniczących drużyn wykazali się wiedzą teoretyczną i praktyczną z przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W niezmienionym składzie, czyli Aneta Bobkowska, Iza Klamrowska, Kacper Choszcz, Artur Okrój - grupa I oraz Przemek Bobkowski, Bartek Lorbiecki, Michał Lorbiecki – grupa II.

Mało tego, do naszych uczniów powędrowały dodatkowe wyróżnienia i nagrody.

Najlepszą zawodniczką w grupie I została Aneta Bobkowska otrzymując w nagrodę rower, a najlepszym zawodnikiem w grupie II został Michał Lorbiecki, który również otrzymał rower.

Klasyfikacja końcowa:

grupa I:

1. ZSP w Szopie – 51
  2. ZS w Miechucinie – 62
  3. SP w Szymnarku – 89
  4. SP w Podjazdach – 111
  5. SP 2 w Kartuzach – 114
  6. SP w Czeczewie – 123

grupa II:

1. ZSP w Szopie – 17
  2. ZS w Miechucinie – 38
  3. ZKiW w Szymbarku – 42
  4. Sp 2 w Kartuzach – 55
  5. SP w Pomieczynie – 56
  6. SP w Węsiorach – 64
  7. SP w Baninie – 70

Uczniowie z „Małej Szkoły” w Szopie będą reprezentować powiat kartuski podczas eliminacji wojewódzkich, które odbędą się 24-25 maja w Garczynie k. Kościerzyny.

Dla naszych BRDowców ogromne brawa i gratulacje – od opiekunów Przemysława Łagosza i Doroty Kobieli :-)