Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

V edycja konkursu „Taki mały, taki duży może śpiewać dziś”

Już wkrótce kolejna edycja konkursu piosenki w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w V już edycji konkursu: „Taki mały, taki duży może śpiewać dziś”. Konkurs skierowany jest do uczniów przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum w Szopie. Uczestnicy śpiewają solo lub w duecie wykonując wybraną przez siebie piosenkę w dowolnym języku. Piosenkę śpiewają z podkładem muzycznym (przygotowanym przez ucznia) lub własnym podkładem instrumentalnym. Zgłoszenia dokonują zainteresowani do 23 maja 2019 r. składając na ręce pani Emilii Janneck kartę zgłoszeniową oraz podkład muzyczny. Nie ma możliwości wypisania się z konkursu, dlatego proszę wcześniej zorientować się, czy dostępny jest podkład muzyczny instrumentalny do wybranej piosenki. Repertuar nie może ulec zmianie. Występ uczestników konkursu odbędzie się 30 maja 2019 r. w szkole w Szopie.
Bardzo serdecznie zapraszamy!