Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

V Konkurs Piosenki „Taki mały, taki duży może śpiewać dziś”

Dzisiaj, 30 maja odbyła się w naszej szkole V edycja konkursu „Taki mały, taki duży może śpiewać dziś”. Tak, jak mówi przysłowie szwedzkie „Ci, którzy chcą śpiewać, znajdą piosenkę”, tak uczestnicy konkursu znaleźli ulubione utwory i zaprezentowali je przed całą społecznością szkolną oraz komisją konkursową. Konkurs już od początku swojego istnienia (od 29 stycznia 2015 r.) cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Co roku do konkursu przystępuje około 30 osób. Łącznie do konkursu w tym roku zgłosiło się 25 osób (17 solistów i 4 duety). Utwory śpiewane przez uczniów były z bardzo różnorodnych półek. Nie zabrakło muzyki pop, rock, dance, piosenek religijnych, harcerskich czy żeglarskich. Komisja oceniająca występy naszych artystów, w składzie: pan dyrektor Przemysław Łagosz, pani Sabina Lejk i pani Karolina Neubauer zdecydowała się przyznać:
I miejsce
Liliana Labuda, zerówka
Sandra Kroll, Oliwia Teclaf, kl. 7
II miejsce
Łucja Szmuda, przedszkole
Aleksandra Stencel, kl. 5
III miejsce
Dominik Płotka, kl. 1
Dąbrówka Borowska, kl. 2
Paweł Bigus kl. 5
Aneta Bobkowska, Julia Labuda, kl. 5
Pozostali uczestnicy: Kacper Labudda, kl. 5, Błażej Szmuda, kl. 5, Agata Rompa, przedszkole, Kornelia Plichta, zerówka, Dominik Szneider, kl. 3, Zofia Czaja, kl. 1, Łucja Pranczke, kl. 1, Kinga Edut, kl. 4, Zuzanna Armatowska, kl. 7, Daria Kubiak, kl. 5, Nikola Kotłowska, kl. 5, Aleksandra Browarczyk, kl. 4, Zuzanna Szotrowska kl. 6, Amelia Narloch kl. 6 oraz Julia Górska, kl. 3 gimnazjum
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz pendrive. Laureaci I, II i III miejsca otrzymali dodatkowo słuchawki przewodowe. Gratulujemy wszystkim wykonawcom i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!