Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej pt. „Głosem Inki”

16 maja odbył się w Podjazach Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej pt. „Głosem Inki”. Uczestnicy – wyłącznie soliści rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych – klasy I-III, IV-VI i VII-VIII/III gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowało łącznie 6 uczestników, po dwóch z każdej kategorii: Dominik Płotka, Dąbrówka Borowska, Aleksandra Browarczyk, Kinga Edut, Oliwia Okuniewska oraz Oliwia Teclaf. Takiego rodzaju konkursy są doskonałą okazją wspierania wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez formy aktywności artystycznej, pielęgnowania kulturowego dziedzictwa kraju. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Mimo, że w tym roku nikomu z naszych uczniów nie udało się wejść na podium, to serdecznie im gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.