Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

II miejsce w Powiatowym Konkursie ABC Młodego Ekonomisty!

30.05.2019 roku odbył się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach X finał Powiatowego Konkursu ABC Młodego Ekonomisty. W konkursie uczestniczyło ponad stu uczniów z dziewiętnastu szkół powiatu kartuskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z VIII klasy szkoły podstawowej i III klasy gimnazjum w składzie: Natalia Neubauer, Patryk Strongowski, Michał Lorbiecki, Karolina Koszałka, Laura Złoch, Damian Bobkowski. Test finałowy składał się z 50 pytań obejmujących zagadnienia związane z ekonomią, finansami i przedsiębiorczością.
W klasyfikacji indywidualnej nagrodzone zostały osoby, które zdobyły pierwsze piętnaście miejsc a w klasyfikacji grupowej trzy najlepsze szkoły.
W klasyfikacji indywidualnej najlepsi okazali się:
Natalia Neubauer – miejsce II
Patryk Strongowski – miejsce IV
Michał Lorbiecki – miejsce IX
Pozostali uczestnicy z naszej szkoły zajęli również bardzo dobre lokaty i zajęliśmy miejsce drugie na dziewiętnaście szkół biorących udział w konkursie. Do miejsca pierwszego zabrakły nam dwa punkty. Nasi reprezentanci zdobyli 207 punktów a zwycięska drużyna 209. Hania w nagrodę otrzymała tablet firmy Lenovo.