Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Rodzinny Koncert Życzeń

Mama i Tata, to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka Rodzice, to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc pielęgnować więzi między dzieckiem a rodzicem. Dlatego co roku w naszej szkole organizowany jest Dzień Matki i Ojca. Z tej okazji 31 maja 2019 r. o godzinie 17.00 odbył się Rodzinny Koncert Życzeń. Bardzo licznie przybyli rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w przygotowanym koncercie. Odświętnie ubrane dzieci wyraziły swą miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Zgromadzoną publiczność przywitali prowadzący koncert: Agnieszka i Cyryl. Jako pierwsze zaprezentowały się przedszkolaki, które zaśpiewały piosenkę: „A ja wolę moją mamę”. Każda klasa od zerówki do klasy 3, zaprezentowała taniec. Zerówka wcieliła się w szalone żaby, klasa 1 w stokrotki, klasa 2 w wiosenne kwiatki, natomiast klasa 3 w dżentelmenów w kapeluszach. Tańce przeplatane były życzeniami oraz piosenkami, takimi jak: „Kiedy byłam jak kropelka”, „Dziękuję mamo, dziękuję tato”, „Gdzie ci mężczyźni?” oraz „Pluszowe niedźwiadki”. Całe spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Rodzice byli wzruszeni i dumni ze swoich pociech. Ich troska i trud wkładany w wychowanie dzieci został w pełni wynagrodzony. Piękny koncert dobiegł końca. Ale nie był to koniec atrakcji. Na każdą Mamę i każdego Tatę czekał upominek własnoręcznie wykonany przez dzieci – torba na zakupy ręcznie malowana, wazonik z kwiatem oraz ramka z puzzli ze zdjęciem dziecka. Na zakończenie – Dyrektor Przemysław Łagosz – złożył serdeczne życzenia Rodzicom oraz podziękował małym artystom za piękny występ.