Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 – informacje

Uprzejmie zapraszamy na uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019, które dla przypomnienia ;) – przypada już jutro, w środę 19 czerwca 2019 r. O godz. 7.30 autokar Firmy Przewozowej „Lis” zabierze uczniów dojeżdżających z Sierakowic z ich miejsc przystankowych, a następnie zawiezie do Mirachowa na mszę św. Uczniowie z Borzestowa także będą mieli zapewniony dojazd – szkolny bus, który rozpocznie kurs o godz. 7.30. Wychowankowie Ci zostaną także zawiezieni na mszę. Msza rozpocznie się o godz. 8.00. Po mszy wszyscy uczniowie zostaną przywiezieni do szkoły w Szopie. W szkole uroczystość zakończania roku dla uczniów, począwszy od zerówki do klasy VII zaplanowana została na godz. 9.30. Po rozdaniu świadectw uczniowie zostaną odwiezieni do miejsc przystankowych.