Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

IV Konkurs Piosenki Patriotycznej

Zapraszamy do udziału w IV Konkursie Piosenki Patriotycznej, który odbędzie się 7 listopada 2019 r. Kartę zgłoszeniową oraz podkład muzyczny proszę składać na ręce pani Emilii Janneck do dnia 28 października. Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego „Mała Szkoła” w Szopie. Uczestnikami Konkursu mogą być soliści lub duety. Zainteresowani uczniowie przygotowują i wykonują jedną piosenkę o charakterze patriotycznym. Prezentacja utworów wyłącznie w języku polskim z podkładem muzycznym instrumentalnym, własnym podkładem (np. gitara) lub a’cappella. Podkładem muzycznym może być nagranie na nośniku elektronicznym pendrive lub płycie CD.

Serdecznie zapraszamy!