Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Turniej unihokeja – srebrny i brązowy medal dla Szopy!

W piątek 11 października przedstawiciele klasy VII i VIII pojechali na gminne eliminacje w unihokeja do Tuchlina. W zawodach wzięły udział drużyny ze szkół w Mojuszu, Gowidlinie, Szopie, Tuchlinie i Łyśniewie. Chłopcy z Szopy zajęli miejsce drugie a dziewczyny trzecie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a drużyny z trzech pierwszych miejsc puchary.

Wyniki rozgrywek chłopców:
Łyśniewo – Szopa 0:3
Tuchlino – Gowidlino 2:2
Łyśniewo – Tuchlino 0:3
Szopa – Gowidlino 0:3
Łyśniewo – Gowidlino 0:6
Szopa – Tuchlino 2:1

Wyniki rozgrywek dziewcząt:
Mojusz – Szopa 3:2
Tuchlino – Łyśniewo 0:1
Mojusz – Gowidlino 0:3
Szopa – Łyśniewo 1:1
Tuchlino – Gowidlino 5:0
Mojusz – Tuchlino 2:1
Szopa – Gowidlino 0:3
Mojusz – Łyśniewo 4:2