Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Wybory do Samorządu Uczniowskiego „Małej Szkoły” – 7.10.2019 r.

Dzisiaj, 7.10.2019 r., w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego „Małej Szkoły” w Szopie. Tuż po długiej przerwie kandydaci wstąpili na scenę na holu i zaprezentowali swoje programy wyborcze. W sumie w kampanii udział wzięło 11 uczniów z klas 4-8. Po prezentacji wyborcy mogli zadać pytania poszczególnym kandydatom. Po tej części wszyscy otrzymali karty wyborcze od swoich wychowawców i zagłosowali. Głosy zweryfikowali i policzyli uczniowie: Martyna Konkol, Dominika Walkusz, Weronika Klawikowska, Błażej Szmuda, Iza Klamrowska i Kinga Piernicka. Oto zwycięski skład nowego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020:

1.Błażej Leman z kl. 8,

2. Agnieszka Stankowska z kl. 5,

3. Wiktoria Bulczak z kl. 6,

4. Zuzanna Szotrowska z kl. 7.

GRATULACJE!!!

Pozostali kandydaci to: Oliwier Okrój, Karol Sikora i Gabryś Kubiak z kl.4, Weronika Latosińska  z kl. 6, Dawid Okrój z kl. 7, Dominik Klamrowski i Hubert Kąkol z kl. 8.

Wszystkim kandydatom bardzo dziękujemy za odwagę i udział w wyborach oraz przygotowane programy, i kampanie wyborcze.