Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

EuroWeek. Czas pożegnania…

EuroWeek dobiegł końca. 11 XI 2019 roku uczestniczyliśmy w ostatnich zajęciach tego obozu. Dzień tradycyjnie rozpoczęliśmy od śniadania. Następnie udaliśmy się na spacer wraz ze szkołą z Jurkowa, gdyż pogoda była piękna. Poszliśmy do Ogrodu Bajek, położonego na stromym zboczu  Lesieńca, otoczonego przez świerkowy las i górskie łąki. Znajdują się tam postacie bajkowe, pochodzące ze współczesnych filmów animowanych polskich i zagranicznych. W drodze powrotnej udaliśmy się nad wodospad Wilczki. Jest to największy i najwyższy wodospad w Masywie Śnieżnika, jest jednocześnie drugim co do wysokości w Sudetach. Po powrocie, wszyscy udaliśmy się na zajęcia. Mimo, iż był to ostatni dzień, wszyscy bardzo optymistycznie podeszli do zadań jakie przed nami czekały. Po obiedzie Adrigo opowiadał nam o Meksyku. Ostatnim zadaniem tegorocznych warsztatów była praca w grupach, w których mieliśmy przygotować scenkę bajkową. Te dni minęły szybko, ale intensywnie. Wolontariuszom obiecaliśmy, że jeszcze zagościmy na EuroWeeku. O godzinie 20 odbyło się uroczyste zakończenie, na którym mieliśmy okazję wypowiedzieć się na temat tego obozu, wręczono nam certyfikat. Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wyjazdu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze zawitać w Międzygórzu lub Długopolu Zdroju i poznać tak fantastyczne osoby:)