Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

EuroWeek – dzień trzeci

Mija kolejny dzień projektu szkoleniowego EuroWeek – Szkoła Liderów.  Dzisiaj, w niedzielę, tuż po śniadaniu wybraliśmy się do miejscowej kaplicy na mszę. O godzinie 11.30 rozpoczęły się zajęcia z wolontariuszami „Let`s Fly to Columbia”, w których Dani przedstawiła prezentację o swoim państwie. Uczyła nas zwrotów w swoim ojczystym języku. Oglądaliśmy film o Kolumbii, a na koniec zatańczyliśmy salsę. Po krótkiej przerwie wszyscy wraz z Arturem z USA poszliśmy na spacer. Po obiedzie, w starszej grupie rozpoczęły się warsztaty, których celem było przygotowanie plakatu o ulubionej szkole. W młodszej grupie rozpoczęły się warsztaty kreatywności „Creativity Workshop”, na których uczniowie wykonywali prace związane z Polską. Po kolejnej przerwie, czyli kolacji, rozpoczęły się ostatnie na dzisiaj zadania: w starszej był to wywiad ze sławną osobą, zaś w tej drugiej konwersacje i dyskusje z wolontariuszami – w języku angielskim, oczywiście:) Na zakończenie dzisiejszego dnia wszyscy chętni potańczyli sobie przy dyskotekowej muzyce. Czas tu mija bardzo szybko…